Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone 12 Pro ekranı için sevindiren haber geldi

iPhone 12 Pro ekranı için sevindiren haber geldi

Apple’ın yeni model ailesi için heyecanlı bekleyiş sürerken, sızıntı haberler gelmeye devam ediyor. Yeni haber iPhone 12 Pro ekranı hakkında geldi. Ekran Tedarikçi Zincirleri Danışmanlığı (DSCC) CEO’su Ross Young yeni model için bilgiyi paylaştı.

CEO Young, daha önce de bazı akıllı telefon modellerinin ekranı için paylaşım yapmıştı. Kendisinin bu iş üzerinde çalışması ve CEO olması nedeniyle paylaştığı bilgilere önem veriliyor. Young, bir paylaşım üzerine yeni modelin özelliğini duyurdu.

iPhone 12 Pro ekranı göz kamaştıracak

Daha önceden iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max ekranına dair bazı bilgiler gelmişti. Bu gelen bilgiler sızıntılardan ve iddialardan ibaretti. Ancak modellerin ekranları hakkında gelen bilginin Ekran Tedarikçi Zincirleri Danışmanlığı CEO’su tarafından gelmesi, haberleri güçlendirdi. Bu yıl tanıtılması beklenen modellerin ekranları kullanıcıları memnun edecek.

CEO Ross Young, sızıntı haberleriyle meşhur olan IceUniverse isimli hesabının, 120 Hz tazeleme hızına sahip modellerin hepsini denediğin ve en iyisinin Galaxy S20 serisinde olduğuna dair paylaşımına yorum yaptı. CEO Young, iPhone 12 Pro ekranı için de 120 Hz tazeleme hızı değerinin bulunacağını belirtti.

CEO tarafından paylaşılan listede 120 Hz tazeleme hızına sahip modeller bulunuyor. Listede Apple’dan iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max yer alıyor. Böylelikle bu modellerin belirtilen ekran özelliğine sahip olarak geleceğine dair iddialar güçlenmiş oldu.

iPhone 12 ProiPhone 12 Pro ekranıiPhone 12 Pro Maxiphone 12 pro max ekranı

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir