Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone 12 tasarımında Huawei Nova 8 SE geliyor!

iPhone 12 tasarımında Huawei Nova 8 SE geliyor!

Huawei Nove 8 SE modeli amaciyla yakın vakit evvel karşımıza çıkan iPhone 12 tasarımını seçenek ediyor. Çok eş tek tasarım ile sızdırılan telefonun da ani çok vakit içinde tanıtılması bekleniyor. Huawei Nova 8 SE canlı canlı görüntülenmiş oldu. Huawei tarafından paylaşılan afişte telefonun art tasarımının detayları görülmüyor. art planla aynı dokuda var olan bu afişte göze tek çarpan şey kamera kurulumu ve köşeli kenarlar oluyor.

Huawei Nova 8 SE nitelikleri ve çıkış tarihi

Canlı görüntüler, yaklaşan akıllı telefonun en nihayet iPhone 12’nin keskin olmayan tek kopyası var olan çok açılı tek çerçeve tasarımıyla geleceğini alana koyuyor. art tarafta Zati 4’lü kameranın olacağını biliyorduk ama Digital Chat Station isimli Twitter hesabı, telefonun görüntülerini de paylaştı.

Paylaşılan görüntüler Ayrı olarak telefonun iki renk seçeneğiyle satışa sunulacağını da alana koyuyor: ak ve Mavi. art oturumun sol üst köşesinde hafif yükseltilmiş tek kamera modülü ile birlikte çerçeveli tasarım dikkat çekiyor. iPhone 12 ile benzerliği gözden kaçmayan telefonun sağ tarafta bulunan ses açma/kapama ve güç tuşları bulunuyor.

Huawei Nova 8 SE-ozellikleri-ve-cikis-tarihi

Telefonun asagi bölümünde hoparlör bulunuyor. Telefonun parmak izi sensörünün ekranda konumlandırıldığı ve damla çentik ile birlikte sunulacak. Telefonun ekranında 6,53 ‘ Full HD+ OLED kullanılacak. 64 piksel anne kameranın olacağı telefonun başka kameralarında ise karşımıza 8 Megapiksel, ve iki adet 2 piksel kamera çıkacak. Ön kamera ise 16 Megapiksel olacak.

Telefonun 7,46 milimetre boyutlarında ve 178 gr ağırlığında olduğunu da dile getirmek mümkün. Telefonda aynı zamanda MediaTek Dimensity tek işlemci yer alacak ve 8 GB RAM ve 66W hızlı şarj desteği ile 3.800 mAh bataryaya sahip olması belirtiliyor.

Telefonun 5 Kasım tarihinde Çin’de piyasaya sürülecek deniyor.

HuaweiHuawei Nova 8 SEHuawei Nova 8 SE nitelikleri ve çıkış tarihiiPhone 12iPhone 12 benzeri görünüyoriPhone 12 tasarımında Huawei Nova 8 SE

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir