Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone SE 3 ile bizi neler bekliyor?

iPhone SE 3 ile bizi neler bekliyor?

Amiral gemisi modellere göre daha düşük fiyat ve makul özelliklerle karşımıza çıkan iPhone SE serisi, birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Sizler için iPhone SE 3 özellikleri ile ilgili bir yazı derledik.

İşte beklenen iPhone SE 3 özellikleri!

İlk iPhone SE modeli 2016 yılında tanıtılmıştı. iPhone 5 kasası üzerine inşa edilen model, birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti. 2020 yılının Nisan ayında piyasaya sürülen iPhone SE 2020 modelinden sonra gözler yeni SE modeline çevrildi.

İşte beklenen iPhone SE 3 özellikleri

Birçok analist yeni modelin yakın zamanda karşımıza çıkmayacağını belirtiyor. Bazı analistler ise 2020’de piyasaya sürülecek olan iPhone 12 modelinin 4G versiyonunun seneye karşımıza çıkabileceğini iddia ediyor.

Ming-Chi Kuo adlı analist iPhone SE Plus modelinin piyasaya sürüleceğini iddia etti. 2021 yılında iPhone SE 3 modelinden önce iPhone SE Plus adında yeni bir cihaz piyasaya sürülebilir.

OLED teknolojisine sahip 5.5 inç veya 6.1 inç ekran ile gelmesi beklenen modelin A14 Bionic işlemci ile karşımıza çıkması bekleniyor. Çerçevesiz kasa ile geleceği söylentiler arasında yer alan modelin batarya kapasitesinin de 2.600 mAh veya dah fazla olması beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Her ne kadar maliyet ön planda olsa da yeni iPhone SE modelinde ikili veya üçlü kamera dizilimi olması muhtemel. Ayrıca yakın zamanda tanıtılmayacağı göz önünde bulundurulduğunda iPhone SE 3 modelinin 5G ile gelmesi muhtemel gözüküyor.

Apple iPhone SE 3Apple iPhone SE 3 özellikleriiPhone SE 3iPhone SE 3 özellikleriiPhone SE 3 özellikleri neler

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir