Ana Sayfa / Tekno Haber / İşte dünyanın en büyük Android tableti!

İşte dünyanın en büyük Android tableti!

Günümüzde tabletler 7 ‘ – 12.9 ‘ arasında ekran boyutları ile karşımıza çıkarken, ViewSonic tarafından geliştirilen interaktif ekran dünyanın en hatri sayilir büyüklükte Android tableti olarak tanımlanıyor. İşte ViewSonic IFP9850 özellikleri!

Dünyanın en hatri sayilir büyüklükte tableti amaciyla devasa dememiz Bir hayli mesele olmayacaktır, çünkü 98 ‘ büyüklüğünde tek ekran karşımıza çıkıyor. 4K çözünürlük sunan bu ekranın geliştirilme emeli okullar ve işletmelerde interaktif içeriklerin en hızlı basit tek biçimde sunulması.

Dünyanın en hatri sayilir büyüklükte Android tableti: ViewSonic IFP9850 

3 GB RAM ve 16 GB depolama alanının yanı sıra 5 çekirdekli tek işlemciye sahip var olan ViewSonic IFP9850, Android 8 Oreo işletim sistemi ile çalışıyor. Bu civarindan hatri sayilir büyüklükte tek ekranda neden Daha önceki tek Android sürümüne yer verildiği ayrı tek münakaşa konusu. MyViewBoard ve ViewBoard Cast benzeri entegre yazılımlar sayesinde ekranda hakikat zamanlı bilgi akışının sağlanabildiği vurgulanıyor. Bunun yanı sıra bu devasa ekranı dijital tek tabelaya dönüştürmekte mümkün.

Dünyanın en hatri sayilir büyüklükte Android tableti: ViewSonic IFP9850 

Bağlantı noktası ile alakalı oldukça varlıklı var olan IFP9850’de üç adet ses ve yedi adet USB bağlantı noktası, dört HDMI yuvası, tek adet LAN portu, VGA ve RS232 bağlantı noktaları yer alıyor. takriben 100 kilogram ağırlığındaki ekranın güç tüketimi 400W seviyesinde. Şu anda AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ pazarı ile kısıtlı var olan ürünün ücreti 9499 dolar olarak belirlendi.

dünyanın en büyüken büyüken hatri sayilir büyüklükte android tabletViewSonic IFP9850

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir