Ana Sayfa / Tekno Haber / Kablosuz seste yeni dönem: Philips OLED 805 serisi!

Kablosuz seste yeni dönem: Philips OLED 805 serisi!

Son senelerde akıllanan teknolojik Bir hayli aygıt hayatımızın merkezinde konumlanıyor. Akıllı televizyonlar da bu cihazların arasında. Bir hayli üreticinin giriş seviyesinden premium’a civarindan Bir hayli değişik akıllı tv çözümü var. Ayrı olarak bu televizyonlar her geçen vakit tertemiz özelliklerle donatılıyor. nihayet olarak Philips, DTS Play-Fi özelliğine sahip evvel premium model ailesini duyurdu. Philips OLED 805 serisi nitelikleri ile premium tek akıllı tv satın almak istek eden kullanıcılara hitap ediyor.

DTS Play-Fi özellikli Philips TV ailesi geliyor

Yüksek çözünürlüklü ses akışı ve milisaniyeden dahada kısa müddette doğru ses aktarımını destekleyen birinci derslik kablosuz ses ekosistemi DTS Play-Fi; TV, mobil cihaz ve hoparlör dahil olmak üzere Bir hayli elektronik aygıt ile eksiksiz tek eğlence deneyimi sunabiliyor.

OLED 805 serisi özellikleri

OLED 805 serisi nitelikleri ile alakalı detaylara evvel olarak tasarımdan başlarsak, ailenin minimalist tek tasarımla karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. İnce ve zarif tasarımıyla Hanenizde oldukça şık duran model, 4K OLED ekran ve Ambilight özelliği ile tv izleme Tecrübenini doruğa çıkarmayı hedefliyor.

55 ‘ ve 65 ‘ OLED ekran seçenekleriyle karşımıza çıkan tv serisi, 3840 x 2160 piksel çözünürlük sunuyor. Dolby ses ve video format desteğine sahip seride izlediğiniz HDR içerikleri oldukça gerçekçi görüntüleyebilirsiniz.

2020 model DTS Play-Fi destekli Philips TV serisi, suni zeka destekli P5 işlemcisiyle de öne çıkıyor. Bu işlemci sayesinde derin öğrenme özellikli suni zeka algoritması, görüntüleri insan beynine eş tek şekilde işleyebiliyor. Ne izliyor olursanız olun gerçekçi Detaylar ve kontrast sağlanabilirken, varlıklı renkler ve akıcı hareketlerle görsel sunuluyor.

DTS Play-Fi destekli evvel premium Philips TV geliyor! - ShiftDelete.Net

Serinin HDR10 Plus görsel kalitesi dahada da alici ve gerçekçi olarak iyileştirilmişken, canli meta veriler, TV’nizin parlaklık seviyesini her karede ayarlamasını sağlıyor. Parlak semandan mum ışığıyla aydınlatılan tapınaklara, renkler nihayet derece gerçekçi görünebiliyor ve Özgün detaylar korunuyor.

Son olarak Philips Ambilight özelliği de tertemiz DTS Play-Fi destekli Philips TV’lerin mühim nitelikleri arasında yer alıyor. TV’nin kenarlarındaki akıllı LED’ler sayesinde ekrandaki hareketlere ve atmosfere göre ışıklar değişirken, film veyahut sıra izleme deneyiminin üst seviyelere çıkacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca, 2020 yılının 2. yarısında yapılacak güncellemeyle 2019 model Philips Android TV’lere de DTS Play-Fi özelliği ek edecek ve geçtiğimiz seneki Philips TV’ler de bu özelliğe kavuşacak.

OLED805 serisi, teknoloji marketlerde bu ay itibariyle yerini alıyor.

Check Also

Hepsiburada’da küçük ev aletleri indirimde!

Hepsiburada indirim rüzgarı bütün hızıyla ayni ritimde devam ediyor. Bir hayli değişik kategoride ahenk gösteren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir