Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Kamera çıkıntısıyla Oppo Find X3 Pro tasarımı

Kamera çıkıntısıyla Oppo Find X3 Pro tasarımı

Oppo farklı tasarım çizgisinden ilerlemeyi sürdürmek istiyor. Oppo Find X3 Pro için yeni görseller sızdırıldı. Telefonun kamera çıkıntısının farklı bir tasarıma işaret ettiğini söylemek mümkün. Şaşırılmayacak şekilde telefonun tasarımı Voice tarafından sızdırıldı.

Oppo Find X3 Pro modeli için bilinen her şey

Oppo Find X3 Pro‘nun şık bir tasarımla geldiğini paylaşılan görseller ile görmüş oluyoruz. 2021 yılının gerçekten de akıllı telefonlar noktasında hızla bir başlangıç yaptığını söylesek başımız ağrımaz. Telefonların tanıtımlarından çok sızıntı haberleri gündeme düşüyor. İşte Oppo Find X3 Pro’nun da bu noktada tasarımı ve bazı özellikleri sızdırıldı.

Oppo Find X3 Pro-00

Farklı kamera tasarımlarıyla gördüğümüz akıllı telefon üreticilerine Oppo da yakın zaman önce katılmıştı. Şimdi ise Oppo’nun yeni telefonu hakkında daha fazla bilgiye sahibiz. Bu kapsamda telefonun kamerasının tabiri caizse ‘yamuk’ bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün.

Telefon kavisli bir ekrana sahip ve ön kamera ekranın sol tarafında hizalandırılmış. Ekran tarafında ise ilginç bir tercih söz konusu. Telefonun 10 Hz’den 120 Hz’e kadar ayarlanabilir ekran yenileme hızına sahip olacağı belirtiliyor.

Oppo Find X3 Pro-00

Oppo’nun yeni telefonunda 6.7 inç boyutlarında 1440p OLED ekranı bulunacak. Tasarımıyla şaşırtan kamera kurulumunda ise toplam dört adet lens bulunuyor. Ana kameranın 50 Megapiksel olduğunu ve bu kameralardan birisinin 25X yakınlaştırma sunan mikroskop özelliğinde bir makro lens olduğunu biliyoruz.

Yakınlaştırma yetenekleriyle dikkat çekeceği söylenen telefonun dört farklı renk seçeneği ve Snapdragon 888 işlemcisiyle birlikte önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oppo Find X3 ProOppo Find X3 Pro özellikleriOppo Find X3 Pro kamerasıOppo Find X3 Pro tasarımı

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir