Ana Sayfa / Oyun / Microsoft Flight Simulator 2020 etkileyici görüntüler!

Microsoft Flight Simulator 2020 etkileyici görüntüler!

Prepar3D ve X-Plane 11 benzeri yapımlar nihayet vakitte popülerlik kazanmayı muvaffak olmuş olsa da, uçuş simülatörü denildiğinde 1982 seneninde evvel sürümü yayınlanan yıllarca güncellenen Microsoft Flight Simulator akıllara kazınmış durumda. Şu anda geliştirme çalışmaları bütün hızıyla süre gelen Microsoft Flight Simulator 2020 sürümünden alici görüntüler gelmeye ayni ritimde devam ediyor.

Alpha sürümünden alındığı belirtilen, Boeing 757 yolcu uçağını gördüğümüz ekran görüntülerine bakıldığında, oyun mu hakikat mi? suali akıllara geliyor. Zati MFS 2020 duyurulduğu dönemden bu yana en hatri sayilir büyüklükte münakaşa grafikler.

Microsoft Flight Simulator 2020 görüntüleri oldukça etkileyici!

Microsoft’un paylaşmış olduğu bu grafikler oyun piyasaya sürüldüğünde aynı seviyede karşımıza çıkarsa, son dönemde oyuncuları etkileyen en iyi yapımın Microsoft Flight Simulator 2020 olacağını kolayca söyleyebiliriz. Zira, inanılmaz derecede gerçekçi tek dünyada, nihayet derece ayrıntılı grafikler ve birbirinden popüler uçaklar ile uçmak mümkün olacak.

Microsoft Flight Simulator 2020 alici görüntüler!

Gece / gündüz farklarının yanı sıra Yorucu sema koşullarının en iyi şekilde kullanıcılara aktarılacağı dile getiriliyor. Tabi, bu grafiklere erişmenin tek bedeli olacak. en iyi deneyimi sağlamak amaciyla RTX 2080 ekran kartı, 32 GB RAM, 150 GB SSD ve 50 Mbps web bağlantısı gerekiyor.

50 Mbps web ne alaka? dediğinizi duyar gibiyiz. Paylaşılan raporlara göre bu grafikler oyun esnasında bilgisayarınıza çekilecek. Başka bir deyişle siz uçmaya başladığınızda tek sonraki kisimda göreceğiniz grafikler web üzerinden hızlıca indirilecek ve bu sayede depolama tarafında tek mesele yaşanmayacak.

Grafiklerin webten indirilecek olmasındaki tek başka neden, inanılmaz derecede gerçekçi olmaları ve süper bilgisayarlarda işlenmeleri.  ters halde bu civarindan gerçekçi grafiklerin 1 – iki TB’lık tek diske dahi sığması Bir hayli mümkün değil.

MFS 2020MFS 2020 ekran görüntüleriMicrosoft Flight Simulator 2020

Check Also

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir