Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Motorola Razr 5G versiyonu böyle mi görünecek?

Motorola Razr 5G versiyonu böyle mi görünecek?

Motorola Razr katlanabilir ekranlı telefonlar noktasında dikkat çekenler arasında yer alıyor. durum bunun benzeri olunca telefonun tertemiz çesidi da heyecan ediliyor. tertemiz alana çıktığı kadarıyla Motorola Razr 5G normal versiyonundan çok da değişik görünmeyecek.

Motorola Razr 5G çesidi ile alakalı bilinenler

Bu ayın başlarında telefonun tasarımı ile alakalı paylaşımlar alana çıkmıştı. dahada ardindan Motorola Razr’ın 5G versiyonunda iki bin 633 mAh’lik tek bataryaya sahip olacağı bilgilerine ulaşılmıştı. Şimdi ise sızıntıları ile meşhur var olan Evan Blass, telefon ile alakalı tertemiz tek paylaşım dizisi oluşturdu.

Twitter üzerinden paylaştığı sıra sıra veriler insanların kafasındaki Bir takım sualleri da cevaplandırdı. mevzu hakkındaki evvel paylaşımını 14 Ağustos tarihinde yapan Blass, burada Yalnızca ”Motorola Razr 5G” yazıyor. 19 Ağustos tarihinde yaptığı tek başka paylaşımda ise gördüğümüz kadarıyla telefonun perişan çözünürlükte önden tek resimi bulunuyor. 22 Ağustos tarihine gelindiğinde ise telefonun GIF seklinde tamamının göründüğü tek paylaşım yapıyor.

Burada telefonun derhal hemen tamamı görünüyor ve asılında normal versiyonundan Bir hayli de değişik görünmediği aşikâr.

Motorola Razr 5G versiyonu

Motorola Razr’ın 9 Eylül’de canlı yayınlanacak tek etkinlikte resmi olarak tanıtılması bekleniyorken bu tertemiz modelin mevcut 4G modeline mukayese et birkaç yükseltmeyle birlikte piyasaya sürüleceği söyleniyor. Bu yükseltmelerden ilki ise telefonun isminde de bulunan 5G bağlantısını destekliyor olması. Bununla birlikte donanım tarafında da iyileştirmeler görmemiz çok olası.

Telefonun bildiğimiz kadarıyla 6.85 ‘ ekrana sahip olması, Snapdragon 765’e yer vermesi, 48 piksel anne kameraya ve 20 piksel özçekim(selfie) kamerasına sahip olması bekleniyor. Telefon Ayrı olarak 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına ve Ayrı olarak 2.845 mAh bataryaya sahip olacağı da sızıntılarla alana çıkan başka detaylar arasında yer alıyor.

MotorolaMotorola Razr 5GMotorola Razr 5G bunun benzeri mi görünecekMotorola Razr 5G nasıl olacakMotorola Razr 5G versiyonu

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir