Ana Sayfa / Sinema / Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

Netflix’te en çok izlenen yapımlar değişiyor ve platforma da tertemiz içerikler eklenmeye ayni ritimde devam ediyor. Bugünün en popüler muhtevası türk mali yapım var olan ‘Biz Böyleyiz’ adli film oldu. başka istikametten en çok izlenen yapımlar arasında tertemiz üyeler de var. Bu listeye ekstradan da size tek önerimiz olacak.

Netflix’in en çok izleneni ‘Biz Böyleyiz’ oldu

Popüler içerik platformu Netflix, tek müddettir türk mali yapımlara da önem veriyor. Özgün Türk yapımı işlerin yanı sıra, kendisinden bağımsız türk mali yapımları da bünyesine katmaya ayni ritimde devam ediyor. Bu adımın da yanlış olmadığını Netflix’te en çok izlenen yapımlar listesinde görebiliyoruz.

1 – Biz Böyleyiz

Berrak TüzünataçEngin Öztürk ve Şebnem Bozoklu’nun başrollerini paylaştığı Biz Böyleyiz filmi, Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında tek müddettir evvel sırada yer alıyor. Yönetmenliğini Caner Öztürk‘ün yaptığı filmin konusu, yıllardır görüşmeyen tek grup küçüklük arkadaşının tekrar tek araya gelmesiyle başlıyor. ocakta ayında gösterime giren film; 370 bin kişi tarafından seyredildi ve 7 milyon liradan çok hasılat elde etti. Yapımın IMDB puanı ise 6,0 oldu.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

2 – Snowpiercer

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında 2. sırada Snowpiercer’ı görüyoruz. Dizi dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. hayat buzullarla kaplandığında yasamda kalabilen yurttaslar dünyanın etrafını dolaşan büyük tek trende yaşıyor. ama tek trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden dahada güç olabilir. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

3 – 365 Gün

Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında üçüncü sırada bulunan filmin konusu; tek mafya liderinin, tek iş kadınını kaçırıp hapsetmesiyle başlıyor. Mafya lideri, kadına da kendisine aşık olması amaciyla tek sene süre tanıyor. Polonya yapımı bu filmin IMDB puanı ise 3,8 oldu.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Check Also

Netflix’in ilk Türk filmi yayınlandı! İşte tepkiler

Ülkemizde Hakan Muhafız, Atiye ve Aşk 101 gibi çeşitli dizi projelerine imza atan Netflix bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir