Ana Sayfa / Tekno Haber / Netflix’in şimdiye kadarki en pahalı filmi çekilecek

Netflix’in şimdiye kadarki en pahalı filmi çekilecek

Netflix gündemdeki yerini kaybetmeyecek benzeri duruyor. dahada tertemiz açıklanan rakamlarla şirket 183 milyon aboneye ulaşmıştı. Bunların yanında Netflix tarafından meşhur isimleri içerisinde toplayan tek film dahada geliyor. aynı zamanda bu film Netflix’in şimdiye kadarki en pahalı filmi olacak.

Netflix’in en pahalı filmi meşhur yıldızlarla çekilecek

The Grey Man isimiyle karşımıza çıkması tasarilanan filmin başrollerini ise Ryan Gosling ve Chris Evans paylaşacak. Filmin en heyecan veren yanlarından birisi Netflix’in maksimum bütçeli filmi ünvanıyla anılacak olması. Film tam manasıyla 200 milyon dolara çekiliyor.

Yeni Netflix filminin dikkat çeken yanları bununla sınırlı değil. Filmin yönetmenliğini, gişe rekorları kıran Avengers: Endgame ve Infinity War filmlerinin yöneten kardeşleri olan Joe ve Anthony Russo üstleniyor.

Netflix-in-en-pahali-filmi-Netflix-in simdiye kadarki en pahalı filmi

James Bond film serilerinin ölçeğinde tek aksiyona dayanan film aslında popüler tek kitap uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Mark Greaney‘in aynı adli eserinden uyarlanacak film temelde ”düelloya” dayanıyor. Aksiyon kategorisinde listelenecek var olan filmden Netflix’in arayışı oldukça yüksek.

Netflix salgın döneminin en çok galip gelen şirketleri arasında yer alıyor. Bu başarıyı The Grey Man ile dahada da artırmayı hedefliyor. Netflix’in en pahalı filminin çekimleri salgın sürecinin hâlâ net atlatılamadığı amaciyla uzayabileceği ve en iyi olasılıkla filmin 2021’in sonlarında karşımıza çıkabileceği aktarılıyor.

Avengers Endgamechris evansinfinity warnetflixnetflix filmiNetflix’in şimdiye civarindan ki en pahalı filmiryan goslingThe Grey ManYeni Netflix filmYeni Netflix filmi

Check Also

Hepsiburada’da küçük ev aletleri indirimde!

Hepsiburada indirim rüzgarı bütün hızıyla ayni ritimde devam ediyor. Bir hayli değişik kategoride ahenk gösteren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir