Ana Sayfa / Teknoloji / Netflix’in, Türkiye’deki abone sayısı 4 milyona dayandı

Netflix’in, Türkiye’deki abone sayısı 4 milyona dayandı

Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde “Dijital hayat Çalıştayı” etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Netflix, BluTV ve BeIN Medya benzeri şirketler de katıldı.

NET SAYI ETKİNLİKTE AÇIKLANDI

Netflix ülkemiz halk Politikaları Direktörü Pelin Mavili, etkinlikte yaptığı konuşmasında, Netflix amaciyla ülkemiz özelinde veriler sundu. Türkiye’nin dijital platformlar arasında lider konumda olduğunu belirten Mavili, abone sayılarının üç buçuk milyonu geçtiğini kaydetti.

RAKAM AÇIKLANANDAN dahada FAZLA

Aralık 2020’de abone sayılarını üç milyondan çok olarak açıklama eden platform, Pelin Mavili’nin bu erken açıklama ettiği bilgilerle net rakamları sunmuş oldu. ama dört kişilik tasarı da tek kişilik tasarı da tek bir azalik olarak onay eden Netflix’in dahada çok kişi tarafından kullanıldığı biliniyor.

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir