Ana Sayfa / Teknoloji / Netflix’in yeni Türk filminden sevindiren gelişme-hemen incele

Netflix’in yeni Türk filminden sevindiren gelişme-hemen incele

Türk sinema ve sıra sektöründe etkin tek şekilde oyun oynayan Netflix türk mali yapımlarla boy göstermeye ayni ritimde devam ediyor. Dağıtımını üstlendiği tertemiz Türk filmi Aşkın Kıyameti yakında seyirci karşısına çıkacak. yöneten Hilal Saral koordinesinde yapım mertebesi süre gelen filmi bekleyenlere iyi havadis geldi.

Netflix Türkiye, Aşkın Kıyameti’nin başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Boran Kuzum’un bulunduğu tek video eşliğinde filmle alakalı detaylar paylaştı.

Aşkın Kıyameti filminin çekimleri tamamlandı

1990’lı senelerin en çok izlenen tiyatro oyunlarından ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?’nün film uyarlamasını Netflix ortaklığıyla yasama geçiren Yılmaz Erdoğan’ın yolları tekrar dijital platformla kesişti. Erdoğan’ın kaleminden çıkan Aşkın Kıyameti filminin çekimlerinin bittiği açıklandı. Duyuruyu Instagram hesabından yapan Netflix, “#AşkınKıyameti çekimleri bitti ama sesinize ne oldu?” notunu takipçileriyle paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Netflix Türkiye (@netflixturkiye)’in paylaştığı tek gönderi

Filmin kilit oyuncuları Pınar Deniz ve Boran Kuzum’un tek kayalıkta oturarak işaret diliyle tek şeyler anlattığı kısa videoda ikilinin konuşmaması dikkat çekti. Netflix de bu vaziyete atıf yaparken, filmin baştan sona sessiz olma ihtimali akıllara geldi. Oyuncular birbirlerine el hareketleriyle ileti verirken altyazıda “Neden konuşmuyoruz? Sevdim bendeniz bu işi de ondan.” ifadelerinin geçmesi bu iddiayı destekler nitelikte.

Zeynep Tokuş yıllar ardindan tekrar sahnede

Aşkın Kıyameti, uzunca müddettir seyirci karşısına çıkmayan meşhur oyuncu Zeynep Tokuş’u da ekranlara getirecek. çılgın kalp ile tanınan Tokuş, filmde Pınar Deniz ve Boran Kuzum’a eşlik edecek. Hilal Saral’ın yönettiği BKM imzalı filmin oyuncu ekibinde Yiğit Kirazcı, Musa Uzunlar ve Seda Türkmen de yer alıyor.

İsminden anlaşılacağı üzere romantizm temalı tek hikayesi olacak film yakında Netflix’e eklenecek. Şirketten yayın tarihiyle alakalı İzah gelmezken, tek Netflix klasiği var olan “Yakında!” ifadesi kullanıldı.

aşkın kıyametinetflix filmlerinetflix türkiye

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir