Ana Sayfa / Tekno Haber / Ofisin yenileri Windows’çu çıktı!

Ofisin yenileri Windows’çu çıktı!

Yeni bir ofis içi video ile karşınızdayız. Bu videoda ShiftDelete.Net ekibinin yeni üyelerinin Windows işletim sisteminden vazgeçmemesinden ve ekip üyelerinin farklı hobilerinden bahsediyoruz. Ekibin yeni üyeleri neler yapıyor? İşte merak edilen tüm detaylar.

Ofis içerisinde Windows ve macOS kullanıcıları karşı karşıya

Genel olarak ofis içerisinde editörler macOS işletim sistemine sahip bilgisayarlar kullanıyor. Ancak ekibe yeni katılan editör arkadaşlarımız Windows işletim sistemine alışkın olmasından dolayı farklı bir işletim sisteminde sıkıntı yaşadılar. İşte bu videoda ofisin Windows’çularını öğreniyoruz.

Sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

Ofis kullanıcıları arasında Huawei ekosistemine sahip ürünler kullanan Enes, çekim öncesi ve sonrası  cep telefonunda yer alan fotoğrafları ve videoları bilgisayarına aktarımını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Enes, Huawei Share sayesinde bu işlemi hızlıca yerine getirebiliyor. Siz bilgisayarınızda hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Nasıl bir deneyim yaşadınız? Yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

5 çayıcanlı yayınhakkı alkanHuaweihuawei bilgisayarHuawei Matebookhuawei matebook 13 2020mac işletim sistemimacbook avantajlarımacosmatebooksdnsdn ofis içisdn ofis windowssdncevaplıyorshiftdeletenetvideo incelemewindowswindows avantajlarıwindows işletim sistemiwindows işletim sistemli bilgisayarlarwindows mu mac mi

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir