Ana Sayfa / Akıllı Telefon / OnePlus Nord için sevindirici haber geldi!

OnePlus Nord için sevindirici haber geldi!

Bugüne kadar üst düzey donanıma sahip amiral gemileri ile karşımıza çıkan OnePlus ahenk gösteren fiyatlı telefon furyasına katılarak geçtiğimiz ay Nord modelini tanıtmıştı. bütün detaylarını sizlerle paylaştığımız OnePlus Nord kısa tek vakit evvel satışa sunulmasına karşın şarj hızı ve kamera meselesi ile karşı karşıya.

Çıktığı günden bu yana meseleler ile OnePlus’ın başarını ağrıtan telefon, OxygenOS 10.5.5 güncellemesi ile sancılı süreçten kurtulacak benzeri görünüyor. çünkü yayınlanan güncelleme ile Sanki tekrar piyasaya sürülmüş benzeri oldu.

OnePlus Nord kamera ve şarj meselesi çözüldü!

Hindistan’da 10.5.5.AC01DA, Avrupa’da 10.5.5.AC01BA ve başka bölgelerde 10.5.5.AC01AA güncelleme numarasıyla kullanıma sunulan paket, rastgele bir tertemiz kalite veyahut güvenlik yaması içermiyor. ama şarj hızı ve kamera başta olmak üzere işletim sistemindeki hataları çözüme kavuşturuyor.

OnePlus Nord güncelleme

OnePlus resmi forum sayfası üzerinden yaptığı duyuru ile OnePlus Nord güncellemesinin hangi problemlere cevap olacağını açıkladı. Duyuruya göre medya ses seviyesi arayüzündeki donma sorunları bu güncelleme ile nihayet bulacak, beklenmedik tekrar başlatma hataları tek dahada yaşanmayacak. Ön kamerada, dahil mekan çekimlerindeki netlik problemi tekrar bu güncelleme ile çözülmüş oluyor. nihayet olarak Notes uygulamasının devamlı art planda çalışması ve yavaş şarj etme problemleri de OxygenOS 10.5.5 güncellemesi ile tarih oluyor.

Kimi bölgeler amaciyla şirketin internet sitesi üzerinden güncellemelere erişmek Daha mümkün olmuyor, ama dahada hızlı netice almak yerine üçüncü taraf tek Oxygen Updater uygulamasının da alternatifler arasında olduğu dile getiriliyor.

Android yazılım güncellemesioneplus güncellemeOnePlus Nord güncellemesiOxygen Updateroxygenos

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir