Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Oppo A15s tanıtıldı: Telefonun özellikleri ve fiyatı

Oppo A15s tanıtıldı: Telefonun özellikleri ve fiyatı

Birkaç vakit evvel Oppo’nun tertemiz telefonu A15s ile alakalı Bir takım özellikler belli olmuştu. Telefon bugün(17 Aralık) resmi olarak tanıtıldı. Damla çentik seçenek edilen ve arkada parmak izi sensörü benzeri özelliklere sahip var olan Oppo A15s modelinin bütün detayları:

Oppo A15s nitelikleri ve fiyatı

Tasarımının da alana çıkmasıyla telefon ile alakalı derhal hemen bütün Sual işaretleri ortadan kalmıştı. Telefon ön kısımda damla çentik ile bizleri karşılıyorken asagi bölümünde da minik tek çerçeve bulunuyor. 6.52 inçlik, 720 X 1.600 piksel çözünürlüğe sahip HD Plus LCD ekran bulunan telefonun ön kamerası ise 8 Megapiksel.

Arka tarafta ise bizleri üçlü tek kamera kurulumu karşılıyor. 13 Megapiksellik tek anne kameraya, iki Megapiksellik makro ve iki Megapiksellik tek derinlik sensörü eşlik ediyor. dört GB RAM desteği ile gelen telefonun 64 GB dahili depolaması bulunuyor.

Oppo A15s-ozellikleri-00

Telefon gücünü de MediaTek Helio P35‘ten alıyor. Telefonun art kamerasının derhal altında ise parmak izi okuyucusu bulunuyor. Android 10 üstü ve ColourOS 7.2 ile gelen telefon, giriş/orta düzey olarak konumlandırılıyor. Batarya tarafında ise karşımıza 4.230 mAh’lik tek pil çıkıyor. Telefon şu anda Hindistan’da satışa sunulmuş olsa da başka ülkelerde de satılması bekleniyor. tertemiz Oppo imzalı telefonun üç değişik rengi bulunuyor ve 156 dolarlık tek ücrete sahip.

oppo a15soppo a15s özellikleriOppo A15s nitelikleri ve fiyatı

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir