Ana Sayfa / İnceleme / Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme!-hemen incele

Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme!-hemen incele

Oyun oynarken veyahut spor yaparken kablo karmaşasından arinmak isteyenler amaciyla ücreti ve özellikleriyle alaka çeken Philips TAT2250 TWS kulak içi kablosuz kulaklık modelini inceledik.

Philips TAT2205 TWS kablosuz kulak içi kulaklık inceleme

Sözü dahada çok uzatmadan sizleri ahenk gösteren fiyatlı Philips tam kablosuz kulaklık incelemesi ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

:: https://bit.ly/3fgvfmW

Dar kesim kot pantolonunuzun cebine sığabilen tek şarj kutusuna sahip true wireless tek kulaklık var olan Philips TAT2295, su sıçramalarına ve tere dayanıklı ve 12 saate civarindan oynatma süresi ile dikkat çekiyor.

6 milimetre neodimyum sürücüler kaliteli ses sunarken, tam oturan, hafif tasarımla müziğinizin keyfini rahatça çıkarabilmenize imkan sağlıyor. Yumuşak, değiştirilebilir kulaklık uçları sayesinde kulağınıza ahenk gösteren başlığı kolayca değiştirebiliyorsunuz.

Her tek kulaklıkta bulunan düğmeler sayesinde dinleme deneyiminizi kolaylıkla denetim edebilirsiniz. Ses seviyesini ayarlama, şarkıları geçme veyahut duraklatma, gelen aramaları reddetme veyahut onay etme benzeri Bir hayli işlemi telefonunuzu çıkartmadan rahatça yapabilirsiniz.

Tek tek şarj dört saate civarindan oynatma süresi sunan kulaklık, Tamamiyle şarj edilmiş tek kutu ile 8 saat dahada oynatma süresi sunuyor. Kutuda Yalnızca 15 dakikalık kısa tek şarjla tek saat oynatma süresi elde edebilirsiniz. Kulaklığın kutusu USB Type-C irtibatı ile iki saatte tam şarja ulaşabiliyor.

Philips TAT2250 TWS inceleme

Check Also

DJI Air 2S Combo kutu açılışı ve inceleme-hemen incele

Drone markaları arasında öne çıkan DJI, 15 Nisan’da yeni modelini tanıttı. Firmanın yeni cihazını, ShiftDelete.Net …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir