Ana Sayfa / Tekno TV / Photoshop ile para kazanmak! (Video)

Photoshop ile para kazanmak! (Video)

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, Adobe Photoshop ile meslek haline gelmiş bir özellikten bahsedeceğiz. Adobe Photoshop kullanarak Retoucher olabilir, yahut bu program ile kendinize yatırım yaparak farklı yetenekler kazanabilirsiniz. Peki bu iş nasıl olacak, Photoshop ile neler yapılabilir?

Photoshop kullanarak Retoucher olmak

Bugünki videomuzda, Adobe Photoshop’a odaklandık. Ülkemizdeki en iyi Retoucher’lardan birisi ile bir sohbet gerçekleştirdik ve kendimize kazandırdığımız yetenekler ile neler yapılabileceğine baktık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile başlasa bırakalım.

Adobe Photoshop ile neler yapılabilir?

Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede sayısal fotoğraf işleme yazılımı. Aslında herkesin internette farklı görsel oluşturma programı olarak bildiği Photoshop, birçok kişiye farklı kazanımlar sağlatabiliyor. Bu kazanımlar hem günlük hayatta hem de profesyonel hayatta bizlere fayda ve getiri sağlayabiliyor. Adobe’un bize birçok fayda sağlayacak programlarından bir tanesi olan Photoshop’u öğrenmenin faydalarına bu videomuzda değindik. Photoshop kullanarak bir görseli tamamen değiştirebilir, manipüle edebilirsiniz.

Adobe hakkında farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ederken, sizler de kanalımıza abone olmayı unutmayın. Ayrıca YouTube videomuzun altına, gelecek yeni videolar hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

photoshop öğrenmephotoshop eğitimphotoshop nasıl kullanılırphotoshop ne işe yararphotoshop para kazanmaretoucherretoucher nasıl olunurretoucher neretoucher ne demekretoucher photoshop

Kaynak :shiftdelete

Check Also

DJI Mavic Air 2 inceleme videosu hazır!

DJI Mavic Air 2 inceleme videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda DJI’ın Mavic Air 2 drone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir