Ana Sayfa / Teknoloji / PUBG, hileciler için yeni önlemlerini duyurdu

PUBG, hileciler için yeni önlemlerini duyurdu

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından biri var olan PUBG, oyunda bulunan hileciler hasebiyle ara ara en nefret edilen oyun da olabiliyor.
PUBG’yi oynayan kişi sayısı oldukça fazla, ama hileciler sebebinden güç vaziyette var olan Bir hayli oyuncu, başka battle royale oyunlarına geçmeye başladı. Oyunda hile yaptığını düşündüğünüz kişileri rapor edip, oyundan engellenmelerini sağlayabiliyorsunuz. ama her atılan hilecinin adina yenileri de gelebiliyor.
Oyunun geliştiricileri, yıllardır hilecilerle baş faktörün tek yolunu arasa da Ne yazık ki bunu başaramadı. ama PUBG, 2020 seneninde bu tip oyuncuları bitirmekte oldukça kararlı.

PUBG, HİLECİLERLE BAŞ ETMEK İÇİN YENİ YÖNTEMLER DENEYECEK
PUBG geliştirici ekibi, evvel olarak  hile yapma ve hackleme girişimlerine karşı önleyici tertemiz metotlar geliştirecek. Ayrı olarak güvenlik önlemlerini dahada da artırmayı planlayan ekip, oyunculara iki faktörlü doğrulama özelliği getirecek.
PUBG geliştirici ekibi; oyunda bulunan karakterlerin, araçların ve silahların kodlarını tekrar gözden geçirecek ve zayıflıkları giderip sistemi dahada da güçlendirecek.
Bu sayede hilecilerin oyuna müdahale etme şansları da azalmış olacak.

İlk çıktığı günden bu yana milyonlarca hileciyi oyundan uzaklaştıran PUBG, geliştirdiği tertemiz yöntemlerle hilecilerin otomatik olarak oyundan atılmasını da sağlayacak.
Instagram: @eshteknoloji

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir