Ana Sayfa / Tekno Haber / PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey

PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey

PUBG Mobile‘ın mevcut sezonu birkaç gün içinde sona eriyor. Tarihler 12 Temmuz olduğunda ise eski sezon haline gelecek olan PUBG Mobile 13. Sezon yerini, yeni sezon olan PUBG Mobile 14. Sezon‘a bırakacak. Yeni sezona daha varken, oyun hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Tahminler ve sızıntılar birleştiğinde, ortaya en azından bir kroki çıkıyor. İşte PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey:

PUBG Mobile 14. Sezon için bilenenler

PUBG Mobile 14. Sezon hakkında ortaya çıkan en isabetli şeylerden birisi haziran ayının son günlerinde ortaya çıkan, oyun içi bir video. Mr.GHOST GAMING adlı YouTube kanalı üzerinden paylaşılan 14. Sezon hakkında önemli bilgileri içeriyor. Farklı bir oyun haritasıyla karşılacağımızı, yeni kıyafet ve karakterler ile karşılacağımızı bu video ile rahatlıkla görebiliyoruz.

PUBG Mobile 14. Sezon için bilinenler

Yine de belirtmemizde fayda var ki PUBG Mobile tarafından yeni sezon için resmi bir paylaşım söz konusu değil. Yine de sızdırılan videoda yepyeni araçlar, silahlar ve karakterler görüyoruz. Oyuna yeni ekleneceği söylenen Livik haritasının da sızdırılan detayları bulunuyor.

Farklı skin’lerin ve silahların da yer alacağı yeni sezonda karşımıza Diamond Tier temalı M24 keskin nişancı tüfeği çıkacakken, M416 saldırı tüfeği için yeni bir baskı ve Dacia, UAZ araç baskıları yer alacak.

Oyunun resmi Twitter hesabından ise Livik haritası hakkında bir paylaşım yapıldı, paylaşımda, 7 Temmuz 2020 tarihi işaret ediliyor. 0.19.0 güncellemesiyle birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak yeni harita Livik heyecanla bekleniyor.

Diamond Tier temalı M24 keskin nişancı tüfeğiliviklivik haritasıpubg mobilePUBG Mobile 13. SezonPUBG Mobile 14. SezonPUBG Mobile yeni sezon

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir