Ana Sayfa / Tekno Haber / PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu

PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu

Yakın zaman önce Twitter üzerinden bildirildiği kadarıyla PUBG Mobile Gizemli Orman Modu, haziran ayı itibarıyla oyunculara sunulacağı söylenmişti. Peki, nedir bu Gizemli Orman Modu? Oyuncuların yeni mod ile birlikte yeşil temasına hakim bir oyun deneyimine kavuştuğu görülüyor. İşte detaylar:

PUBG Mobile Gizemli Orman Modu geliyor

Geçenlerde gelen güncelleme ile adını güncelleyen ve oyuncuların ağrı kesici ya da enerji içeceği gibi oyun içinde kritik eşyaları alabileceği yeni otomatlar oyuna eklenmişti. Mobil oyun şimdi ise oyunseverlerin heyecanını taze tutmak adına yeni bir modu duyurmuştu.

Gizemli Orman Modu olarak duyurulan bu yeni mod için adından da anlaşılacağı üzere bir orman teması üzerinde şekilleniyor. Oyun modu ile ilgili gizemli birkaç cümle ile paylaşım yapan ekip, bir paylaşımda,” Ormanda nereye bakacağınızı biliyorsunuz. Gizemli Orman haziranda başlıyor!” yazıyor. 

Biraz önce de belirttiğimiz gibi birkaç paylaşım yapılan PUBG Mobile Twitter hesabındaki paylaşımların birinde, sıcak hava balonunun yer aldığını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki yeni modla birlikte oyuncular sıcak hava balonları kullanabilecek. Bu sayede de gökyüzüne yükselip ormanın sırları tepeden keşfedilebilecek.

Söz konusu güncelleme ile gelecek bazı yeniliklerden bahsedelim. Yeni mod ile birlikte oyuncular Sankok haritasında mistik güçler bulunduran totemler ve meyveleri bulabilecek. Bu sayede totemlerde yer alan; güç strateji ve koruma gibi özelliklere kavuşacak. Strateji totemi tahmin edebileceğiniz gibi gibi enerjiyi yeniliyorken, güç totemi kaskları ve yelekleri onarmayı sağlıyor. Koruma totemi ise can barını yükseltiyor.

Elbette bununla sınırlı kalmıyor yeni mod. Buna ek olarak yerden toplayabileceğiniz meyveler ile de canınızı destekleyebilirsiniz. Güncellemeyle birlikte gelen en eğleneceli detaylardan birisi de şüphesiz sıcak hava balonu! Haritanın farklı yerlerinde belirecek bu sıcak hava balonlarına binebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Özelleştirilebilir silahları kazandıktan sonra ise kendi silahlarınızın tasarımını, rengini ve dokusunu değiştirerek kişiselleştirebiliyorsunuz. Oyunun yeni güncellemesi yavaş yavaş kullanıcılara ulaşmaya başladı.

pubg mobilePUBG Mobile Gizemli OrmanPUBG Mobile Gizemli Orman ModuPUBG Mobile Gizemli Orman Modu ne zaman geliyor

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir