Ana Sayfa / Mobil / realme powerbank tanıtıldı! Şarj hızı şaşırtıyor

realme powerbank tanıtıldı! Şarj hızı şaşırtıyor

realme powerbank nitelikleri belli oldu. Firma yaptığı etkinlikte tertemiz ürünlerini tanıttı. ahenk gösteren fiyatlı akıllı telefonları ve cihazlarıyla dikkat çeken başka ürünlerle birlikte powerbank modellerini de tanıttı. Her tek mahsul fiyatıyla dikkat çekmeyi başardı.

Aynı etkinlikte akıllı saat, akıllı tv ve iki kablosuz kulaklık da tanıtıldı. Bu cihazlar da ahenk gösteren ücretleri ve özellikleriyle dikkat çekti. Firma, Bir hayli mahsul kategorisinde kıyasıya rekabete girmiş durumda.

realme powerbank özellikleri

Ülkemizde de etkinlik gösteren realme, tertemiz ürünleri amaciyla çalışmalarına ayni ritimde devam ediyor. İki değişik powerbank tanıtan firma, hız ile alakalı adından laf ettirdi. realme Dart ve Power Bank iki olarak isimlendirilen modellerin ikisi de 10.000 mAh bataryaya sahip. Dart olarak isimlendirilen modelin şarj olma ve başka tek cihazı şarj etme hızı, tek amiral gemisi modeli hızında.

realme powerbank özellikleri

Dart powerbank 30W şarj hızına sahip. Bu şarj hızı günümüzdeki Bir hayli telefonun hızına göre oldukça çok olarak dikkat çekiyor. başka model Power Bank iki ise 18W şarj hızına sahip. Bu modelde de şarj hızı, hemide şarj olma ayni vakitte da şarj etmede 18W olacak. Aynı anda iki cihazı şarj edebildiği anlatilan realme powerbank nitelikleri ile birlikte 2. modelin ücreti duyuruldu. Power Bank iki ücreti 999 Hindistan rupisi (13 dolar) olarak açıklandı.

realme powerbank

Aşağıda, etkinlikte tanıtılan başka ürünleri de inceleyebilirsiniz.

realme Watch tanıtıldı! İşte nitelikleri ve fiyatı

realme Watch tanıtıldı! İşte nitelikleri ve ücreti

Teknolojide mühim tek sektör alanı oluşturan akıllı saatlere bütçe arkadaşı tertemiz tek aza ekleniyor. İşte, realme Watch nitelikleri ve fiyatı!

Realmerealme poewerbank özelliklerirealme powerbankrealme powerbank hızı

Check Also

Apple, geliştiriciler için tanıtım videosu yayınladı

Geçtiğimiz günlerde WWDC20 ile gündeme gelen Apple, iPadOS işletim sistemine oyun yazan geliştiriciler için tanıtım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir