Ana Sayfa / Akıllı Telefon / realme’den yılda 100 milyon adet satış hedefi

realme’den yılda 100 milyon adet satış hedefi

2 yıl önce Oppo’dan ayrılan realme, akıllı telefon modelleri ile hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde boy göstermeye devam ediyor. Bilindiği üzere kısa bir süre önce realme 7 ve realme X7 Pro modellerinin kutu açılışı sızdırıldı.

Özellikle orta segment telefon modelleri ile ön plana çıkan Çinli firma, 61 ülkede faaliyet gösteriyor ve büyümeye devam etmek için prestij temelli çalışmalarını sürdürüyor. realme’nin bir numaralı ismi olan Li Bingzhong, kendisine ve ekibine güveniyor.

realme akıllı telefon modelleri daha fazla yerde boy gösterecek

Li Bingzhong, Çin’in sosyal medya platformu olarak nitelendirilen Weibo aracılığı ile realme’nin son dört çeyrekte en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olduğunu belirtti. Buna ek olarak henüz 2 yaşında olan Çin temsilcisinin bu yılın son çeyreğinde pazar payı açısından dünya genelinde yedinci sıraya yerleştiği de biliniyor.

Bu sıralamanın akıllı telefon pazarı için geçerli olduğunu söyleyelim. Deneyimli iş insanı, kendi firmasının beklentileri aştığını ve kendisini kanıtladığını öne sürdü. AIoT teknolojisine odaklanmak istediğini belirten Bingzhong, yapay zekâ ile nesnelerin birleşmesini istiyor.

realme akıllı telefon modelleri

Oppo’da kıdemli yönetici sıfatı ile görev alan yönetici, “Nesnelerin İnterneti” olarak adlandırılan teknolojiye oldukça ilgi duyduğunu söyledi. Li Bingzhong, kendi firmasına ait olan TWS kulaklıklardan da son derece emin.

Bingzhong, her yıl en az 100 milyon adet akıllı telefon satmak istediğini açıkladı. Bu sektörde bölgesel lider olmayı hedefleyen realme, rakiplerine yetişmek için acele ediyor.

realme akıllı telefon

realme özellikle 8 konumda bölgesel lider unvanı ile anılmak istiyor. Bu konumlar arasında Güney Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Latin Amerika, Çin ve Rusya bulunuyor.

Son günlerde X7 Pro modeli ile gündemde olan teknoloji firması, kendi telefonlarında kullandığı 5G teknolojisini her geçen gün biraz daha geliştiriyor. Kendisinin bu konuda Çin’den yardım aldığı da öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor.

1 Eylül 2020 tarihinde realme’nin X7 ailesi ile tanışacağız. Kullanıcılar tarafından “yaşam tarzı” sıfatı ile hatırlanmak isteyen Doğu Asya temsilcisinin neler yapacağını göreceğiz. Son olarak realme’nin daha önce akıllı televizyonlar ve akıllı saatler için de önemli adımlar attığına şahit olmuştuk.

Realmerealme akıllı telefon modellerirealme akıllı telefonlarırealme satış rakamları

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir