Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Redmi Android 11 Beta alacak cihazlar açıklandı

Redmi Android 11 Beta alacak cihazlar açıklandı

Ülkemizde büyük kullanım oranına sahip olan Redmi, MIUI 12 Beta için beta programına dahil olan modelleri duyurdu. Redmi Android 11 Beta alacak cihazlar sınırlı sayıda kaldı. Belirtilen cihazlara gelecek olan beta programıyla birlikte yeni MIUI sürümü kullanılmaya başlanacak.

Daha önceden de Xiaomi modelleri için MIUI 12 Beta programına dahil olan modeller belli olmuştu. Firma bu modellerin ardından alt markası Redmi’ye ait modelleri de duyurdu. Duyurulan modeller arasında en çok tercih edilenler de yer alıyor.

Redmi Android 11 Beta alacak cihazlar belli oldu

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri olmuş durumda. Sadece ülkemizde değil, dünyanın birçok bölgesinde yüksek kullanım oranlarına sahip olan markada yeni modeller geldiği gibi, yeni sürüm MIUI için de çalışmalar devam ediyor.

Söz konusu duyuru MIUI Hindistan Twitter hesabı tarafından yapıldı. Duyuruda modellerle birlikte kullanıcıların, programa katılmak isterlerse ne yapması gerektiği anlatıldı. Beta programına dünyanın herhangi bir ülkesinden katılmak mümkün. Yapılan paylaşımda Redmi Android 11 Beta alacak cihazlar Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7 ve Redmi Note 7S olacak şekilde duyuruldu.

redmi android 11 beta alacak cihazlar

Beta programına katılmak isteyen kullanıcıların 17 Haziran tarihine kadar başvurması gerekiyor. Seçilen kullanıcılar belirtilen cihazlarda MIUI 12 Beta kullanımına başlayacak. Aşağıda resmi Twitter açıklamasını da inceleyebilirsiniz.

redmiredmi android 11 betaxiaomi redmixiaomi redmi android 11

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir