Ana Sayfa / Tekno Haber / Sahibinden satılık savaş uçakları! F16 da var

Sahibinden satılık savaş uçakları! F16 da var

Savaş uçakları, ülkelerin Kuşkusuz en mühim kozları arasında evvel sıralarda yer alıyor. etkinlik gösteren harp uçakları tamam ama ömrünü doldurmuş uçaklara ne oluyor? Bir takım harp uçakları şu sıralar internette satışta. değişik ücret aralığındaki uçaklar arasından F16 satın almak dahi mümkün.

Savaş uçakları internette satılıyor

2. hayat Savaşı’ndan bu güne civarindan çeşitli savaşlarda ve askeri amaçlarla kullanılan jet uçakları, tek internet sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Kullanım geçerliligi tamamlanan uçaklar arasında F4 Phantom’dan MIG 29 avcı uçağına civarindan Bir hayli seçenek var.

Sahibinden satılık harp uçakları

Aslında Bir hayli memleket tarafından sema kuvvetlerinde kullanılan bu harp uçakları, ömrünü doldurduktan ardindan ya depoya çekiliyor veyahut imha ediliyor. Hürriyet’in haberine göre, Bir takım uçaklar ise koleksiyonerler tarafından satın alınıyor, İhtiyaç duyulan bakımları yapılıyor ve tekrar uçuruluyor. elbette sivil kullanım amaciyla alınan uçaklar, silahsızlandırılıyor. Ömrüne sivil tayyare olarak süre gelen uçaklar, çeşitli web sitelerinde satışa da çıkıyor. Bu sitelerde F16 avcı uçağını 8,5 milyon dolara, F4 Phantom‘u üç milyon 250 bin dolara ve MIG 29‘u dört milyon 650 bin dolara almak mümkün. Satıştaki uçaklardan en çok alaka görenin Çekya imalatı Albatros uçağı olduğu söyleniyor. Bu uçakların ücreti donanımına göre 155 bin ile 250 bin dolar arasında değişiyor.

f16internetten satılan harp uçaklarısatılık harp uçağısavaş uçaklarısavaş uşağı

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir