Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung Galaxy M51 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Samsung Galaxy M51 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Samsung’un orta segmentte rekabet edecek tertemiz cihazı tanıtıldı ve Avrupa’da ön siparişe açıldı. 7.000 mAh pil kapasitesi ile dikkat çeken telefonun 11 Eylül’de de tüketicilerle buluşması bekleniyor. Ön siparişe çıkarılan Samsung Galaxy M51 nitelikleri ve fiyatı da resmiyet kazanmış oldu.

Samsung Galaxy M51 tanıtıldı ve Almanya’da ön siparişe sunuldu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, M serisiyle ortada segmentte rekabetçi cihazlar alana koyuyor. Firma, Galaxy M51 ile de bu seriyi güçlendirmeyi hedefliyor. Bu akıllı telefonun en dikkat çeken özelliği ise 7.000 mAh pil kapasitesine sahip olması ve 25W hızlı şarj desteğiyle gelmesi oldu.

Donanım tarafına geldiğimizde; akıllı telefonun işlemcisi ortada segment cihazlarda gördüğümüz Snapdragon 730G olurken, RAM kapasitesi de 6 GB oldu. Telefonun depolama kapasitesi ise 128 GB olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy M51 nitelikleri ve fiyatı

Samsung Galaxy M51 özellikleri arasında kamera da kağıt üzerinde segmentine göre iddialı diyebiliriz. art tarafta 4’lü kamera kurulumuna sahip cihaz; 64 piksel anne kamera, 12 piksel ultra geniş açı, 5 piksel portre ve 5 piksel makro kamera ile geliyor. Ön tarafta ise 32 Megapiksel çözünürlüğünde tek kamera yer alıyor.

Cihazın ekranı ise 6,7 inç büyüklüğe, Super AMOLED teknolojisine ve FHD+ çözünürlüğe sahip olacak. Delikli çentik tasarımıyla gördüğümüz cihaz, Sony Xperia serisinden alıştığımız taraf tarafta bulunan parmak izi okuyucusu ile karşımıza çıkacak. Galaxy M51, Android 10 ile kutudan çıkacak ama One UI 2.5 sürümüyle değil One UI Core ile gelecek.

Samsung Galaxy M51 fiyatı ise Avrupa’da ön siparişte 360 euro olarak belirlendi. Cihazın ülkemize gelmesi bekleniyor ama ülkemizdeki ücretinin ne olacağı ile alakalı Daha tek bilgi yok.

Galaxy M51 fiyatısamsungSamsung Galaxy M51Samsung Galaxy M51 nitelikleri ve fiyatı

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir