Ana Sayfa / Android / Samsung Galaxy S20 FE’ye ilk bakış!

Samsung Galaxy S20 FE’ye ilk bakış!

Samsung’un uzunca vakittir konuşulan telefonu Galaxy S20 FE elimizde! Samsung Galaxy S20 FE evvel nazar videosu ile beraber, Galaxy S20 FE nitelikleri bizlere neler sunuyor yakından bakıyoruz. Uzun zamandır beklenen ve ahenk gösteren fiyatlı amiral gemisi olarak adlandırılan telefon amaciyla heyecan oldukça yüksek.

Samsung Galaxy S20 FE evvel bakış: Heyecan yüksek!

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda, uzunca vakittir konuşulan ve teknoloji dünyası tarafından heyecan edilen telefonu elimize alıyor ve evvel heyecanımızı sizinle paylaşıyoruz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Samsung Galaxy S20 FE nitelikleri bizlere neler sunuyor?

Galaxy S20 FE,  190 gram ağırlığındaki telefon, 8.4 milimetre kalınlığa sahip. Telefonun ekranı 6.5 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2400 çözünürlüğe sahip SUPER AMOLED ekran ve ön kamera delik çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış. Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle birlikte 405  ppi değerine ulaşabiliyor. Ayrı olarak telefon, 120 Hz ekran yenileme özelliğine sahip. Telefonun içinde işlemci olarak Exynos 990 işlemcisini görüyoruz. Bu 8 çekirdekli işlemci, telefonun performansında hatri sayilir büyüklükte oyun oynuyor.

Telefon arkada üç ve önde tek olmak üzere toplaminda dört kamerası var. Akıllı telefonun anne kamerası 12 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.8 diyafram değerine sahip. Geriye var olan kameralardan geniş açılı kamera 12 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahip ve nihayet kamera var olan telefoto kamera da 8 piksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 32 piksel çözünürlüğünde, f/2.2 diyaframa sahip tek kıymet ile karşımıza çıkıyor.

Telefonun batarya tarafında ise 4.500 mAh büyüklüğünde tek batarya ile karşımıza çıkıyor ve 25W gücünde tek adaptör ile şarj oluyor. Telefon 15 Watt gücünde de kablosuz şarj olabiliyor.

Galaxy FE hakkında fikirlerimizi söylediğimiz videoyu izledikten ardindan yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

Galaxy S20 FEGalaxy S20 FE özelliklerigalaxy s20 FE hakkı alkangalaxy s20 FE evvel bakışgalaxy s20 FE kameragalaxy s20 FE pubg testgalaxy s20 FE sdn

Check Also

Chrome’un Android uygulamasına gelecek özellik!

Google Chrome Android uygulaması gizli mod için beklenen özelliğe kavuşuyor gibi duruyor. Testleri başlayan özellik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir