Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung Galaxy S21, daha uygun fiyatlı olabilir!

Samsung Galaxy S21, daha uygun fiyatlı olabilir!

Samsung ardı ardına tertemiz telefonlarıyla gündeme geliyor. Şimdi ise Galaxy S20 serisinin tertemiz telefonu olacak Galaxy S21 amaciyla dahada az maliyetli olacağı alana çıktı. bu yüzden telefonun dahada ahenk gösteren fiyatlı olabileceği de gündeme gelmiş oldu. Telefonun dahada evvel tanıtım tarihi, Bir takım nitelikleri ve tasarımı ile alakalı veriler alana çıkmıştı.

Samsung Galaxy S21 dahada az maliyetli olacak, fiyatlara yansıyacak mı?

SamMobile tarafından tertemiz alana çıkartılan tek rapora göre, Samsung Galaxy S21 amaciyla Bir takım bileşenlerin birim maliyeti yüzde 9 oranında düşürüldü. bunun benzeri olunca telefonun fiyatına bu maliyet düşüşünün yansıyıp yansımayacağı konuşuluyor. Galaxy S20’nin beklenildiği civarindan satılmaması Samsung’u S21 amaciyla maliyetlerini düşürmeye itmiş benzeri görünüyor.

Samsung’un üçüncü çeyrek raporlarına göre şirket yüzde 58 oranında kârını artırmayı başardı. Haliyle kazançlı çıkan Samsung, akıllı telefon tarafında yüzünün güldüğünü gösteriyor. Samsung, salgın döneminde Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold iki ve Galaxy Z Flip 5G ile iyi tek performans gösterdiği söyleniyor. Şirket Huawei tarafından beklenen Android telefon boşluğunu doldurmasıyla avantajlı vaziyete geçmiş benzeri duruyor.

Ice Universe’in yaptığı Twitter paylaşımına göre telefonda Bir takım farklıklar olacak, İşte paylaşılan görseller:

Telefonun tasarımı da sızdırıldı bunların yanında sızdırıldı. Samsung, 2021 seneninde  Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus Galaxy S21 Ultra modellerini kullanıcılarına sunmayı planlıyor. Bu telefonlar 5 nm imalat sürecinden çıkan Snapdragon 875 ile Exynos 2100 işlemciye sahip olacaklar. Haliyle Samsung’un bu telefonları oldukça heyecan ediliyor. OnLeaks tarafından alana çıkartıldığı kadarıyla, Galaxy S21’in tasarımı alana çıktı. Telefonun mevzubahis tasarımı ise elde edien CAD dosyalarından hazırlandığını söyleyelim. Telefonda değişik tek kamera modülüne yer veriliyor ve bu noktada tasarım değişiyor benzeri duruyor.

Telefonun sızdırılan tasarımı:

Samsung Galaxy S21-00 Samsung Galaxy S21-00

samsung galaxy s21Samsung Galaxy S21 özellikleriSamsung Galaxy S21 fiyatı

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir