Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung Galaxy S21 Plus’a One UI 3.1 sürprizi!

Samsung Galaxy S21 Plus’a One UI 3.1 sürprizi!

Samsung Galaxy S21 Plus ile One UI 3.1 güncellemesi birbiriyle tanışacak. Android 11 tabanlı var olan bu güncelleme, Samsung’un sanal asistanını tekrar canlandıracak. Kullanıcılar, Bixby ile Daha önceki günleri yâd edecek.

Plus modelinin SMG996B/DS etiketi ile BIS (Bureau of Indian Standards) tarafından onaylandığı bildirildi. Etiketin nihayetinde bulunan “DS” takısının çift SIM özelliğini temsil ettiği söylendi.

Galaxy S21 Plus One UI 3.1 güncellemesi ile ne vakit tanışacak?

Galaxy S21 serisinin 14 ocakta 2021 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra üçlüsü amaciyla beklentiler büyük. Plus modelinin arkasında üç adet kamera olacak.

6.7 ‘ OLED ekrana, Full HD Plus teknolojisine ve 120 Hz ekran tazeleme oranına ev sahipliği yapacağı anlatilan bu mahsul amaciyla iki işlemci kullanılacak. Kutusundan Android 11’den destek alan One UI 3.1 güncellemesi ile çıkacağı öne sürülen Galaxy S21 Plus’ın işlemcileri belli oldu: Snapdragon 875 ve Exynos 2100.

Eğer tek farklık olmazsa One UI 3.1 ile bu modelin tanışmasına sayılı günlerin kaldığını söyleyebiliriz. 4.800 mAh’lik tek batarya ile donatılacağı anlatilan cenup Kore menşeli bu akıllı telefonun kamera kurulumu şu şekilde olacak: 64 piksel kamera, 12 piksel ultra geniş açılı kamera ve 12 piksel anne sensör.

Galaxy S21 Plus One UI 3.1 güncellemesi

1080p çözünürlük, Wi-Fi 6, 5G, Bluetooth 5.1 ve NFC benzeri esas özellikler ile güçlendirilecek var olan Galaxy S21 Plus’ın Bixby’i kilit açma işlemi amaciyla kullanabileceği ifade edildi. Bixby’in biyometrik doğrulama hizmeti nasıl çalışacak?

Bixby dahada evvel kullanıcıların komutlarını izleyerek cihazın açılmasını sağlıyor ve sesli tek şifre koyma fırsatı tanıyordu. Şu vakit bu özellikler Bibxy’de var değil ama bu yetkinliklerin One UI 3.1 sayesinde Galaxy S21 serisinde kullanılabileceği argüman edildi. Bu sistemin Galaxy S21 ailesinde nasıl çalıştırılacağı Daha bilinmiyor.

Androidandroid 11One UI 3.1One UI 3.1 özelliklerisamsungSamsung Galaxy s21 PlusSamsung Galaxy S21 Plus özellikleriSamsung Galaxy S21 Plus One UI 3.1

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir