Ana Sayfa / Teknoloji / Samsung Note 21 ailesi ile ilgili yeni gelişme-hemen incele

Samsung Note 21 ailesi ile ilgili yeni gelişme-hemen incele

Samsung S21 Ultra modelinin S Pen desteği ile gelmesi hasebiyle Bir takım analistler, Note serisinin ayni ritimde devam etmeyeceğini argüman etti. Samsung mağazasında çekilen resimde bulunan Samsung Note 21 Ultra 5G modelinin Bir takım nitelikleri sızdırıldı.

Samsung Note 21 ailesi tertemiz tek emare ile gündemde

Samsung Dijital Plaza’da çekildiği argüman edilen resimde Note 21 5G ve Note 21 Ultra 5G ibareleri yer alıyor. Note 21 serisinin de Exynos ve Snapdragon olmak üzere iki değişik versiyon ile piyasaya sürüleceği argüman ediliyor.

Samsung Note 21 nitelikleri sızdırıldı

Exynos 2100 ve Snapdragon 888 işlemci ile karşımıza çıkacağı anlatilan Note 21 ailesi, tertemiz teknolojiler ile tanıtılacak. 12 GB RAM ve 256 GB depolama seçeneğiyle piyasaya sürüleceği anlatilan model, 120Hz destekli ekrana sahip olacak.

Ayrıca Note 21 serisinin Samsung S Pen Pro isimi verilen tertemiz tek kalem ile geleceği söyleniyor. S Pen Pro modelinin BLE (Bluetooth Low Energy) teknolojisine sahip olacağı ve akıllı telefonları uzaktan da denetim edebileceği belirtiliyor.

Geçtiğimiz aylarda chunvn8888 rumuzlu Twitter kullanıcısı Note 21 olduğunu argüman ettiği tek resim paylaştı. Twitter’da suallen suallere cevap veren kullanıcı, cihazın ön kamerası ile alakalı “Ekran altı kamera yer alacak.” ifadelerini kullandı.

45W hızlı şarj teknolojisine sahip batarya ile geleceği argüman edilen cihaz, 1.000 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

Samsung Notesamsung note 21

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir