Ana Sayfa / Teknoloji / Samsung Note 21 ailesi ile ilgili yeni gelişme-hemen incele

Samsung Note 21 ailesi ile ilgili yeni gelişme-hemen incele

Samsung S21 Ultra modelinin S Pen desteği ile gelmesi nedeniyle bazı analistler, Note serisinin devam etmeyeceğini iddia etti. Samsung mağazasında çekilen fotoğrafta yer alan Samsung Note 21 Ultra 5G modelinin bazı özellikleri sızdırıldı.

Samsung Note 21 ailesi yeni bir ipucu ile gündemde

Samsung Dijital Plaza’da çekildiği iddia edilen fotoğrafta Note 21 5G ve Note 21 Ultra 5G ibareleri yer alıyor. Note 21 ailesinin de Exynos ve Snapdragon olmak üzere iki farklı versiyon ile piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

Samsung Note 21 özellikleri sızdırıldı

Exynos 2100 ve Snapdragon 888 işlemci ile karşımıza çıkacağı belirtilen Note 21 ailesi, yeni teknolojiler ile tanıtılacak. 12 GB RAM ve 256 GB depolama seçeneğiyle piyasaya sürüleceği belirtilen model, 120Hz destekli ekrana sahip olacak.

Ayrıca Note 21 ailesinin Samsung S Pen Pro adı verilen yeni bir kalem ile geleceği söyleniyor. S Pen Pro modelinin BLE (Bluetooth Low Energy) teknolojisine sahip olacağı ve akıllı telefonları uzaktan da kontrol edebileceği belirtiliyor.

Geçtiğimiz aylarda chunvn8888 rumuzlu Twitter kullanıcısı Note 21 olduğunu iddia ettiği bir fotoğraf paylaştı. Twitter’da sorulan sorulara yanıt veren kullanıcı, cihazın ön kamerası ile ilgili “Ekran altı kamera yer alacak.” ifadelerini kullandı.

45W hızlı şarj teknolojisine sahip batarya ile geleceği iddia edilen cihaz, 1.000 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

Samsung Notesamsung note 21

Kaynak :shiftdelete

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir