Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung’dan 5 yeni Galaxy modeli geliyor

Samsung’dan 5 yeni Galaxy modeli geliyor

2 Şubat’ta Galaxy M02‘yi piyasaya sürecek olan Samsung, Şubat ayında farklı pazarlarda beş yeni Galaxy modeli duyuracağı ortaya çıktı.

Galaxy F62, F12, A72 ve A52 5G destek sayfaları yayınlandı

Samsung, yeni giriş-orta sınıf Galaxy akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung’un resmi internet sitesinde beş yeni model için destek sayfaları şimdiden çeşitli bölgelerde yayına girdi.

Samsung Hindistan sayfasında artık Galaxy F12 ve Galaxy F62 için destek sayfalarını içeriyor ve bu da Flipkart ile işbirliği içinde geliştirildiği varsayılan iki yeni cihazın yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Galaxy A52 5G ise Avustralya sayfasında yayınlanırken, Galaxy M02 ve Galaxy A72 modelleri ise Tayland ve Karayipler bölgesindeki sayfada yayınlandı.

Galaxy F12 ve Galaxy F62 modellerinin sadece Hindistan’a özel olması bekleniyor ancak benzer özelliklere sahip Galaxy A ve Galaxy M serisi modellerin farklı pazarlara gelmesi bekleniyor. Samsung’un orta sınıf portföyü, ekonomik ortamdaki değişimlerin amiral gemisi satışlarının azalmasına neden olduğu için geçen yıl daha fazla popülerlik kazandı.

Galaxy A52 5GGalaxy A72Galaxy F12Galaxy F62

Kaynak :shiftdelete

This is especially beneficial in the case of research papers, since you can prevent wasting time looking through tons of affordable-papers.net academic journals and rather just provide some short but informative answers about the information you have uncovered.

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir