Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Shazam Android için işlevsel bir güncelleme alıyor!

Shazam Android için işlevsel bir güncelleme alıyor!

Akıllı telefonların dayanilmaz uygulaması var olan Shazam, bildiğiniz benzeri iOS 14.2 betası ile birlikte bildirim çubuğuna entegre edilmişti. Shazam Android amaciyla tertemiz kalite ile iOS’a gelen özgürlük Android tarafa taşınmış oluyor. Shazam Android amaciyla kalıcı bildirimler sunuyor. Bu ne demek oluyor? Telefondan veyahut tablet üzerinden müzik tanıma işlemini başlatmak istediğinizde Shazam bildirimleri gördüğünüz panelde sizleri karşılacak.

Shazam Android amaciyla tertemiz kalite sunuyor: Kalıcı bildirimler 

Resmi olarak 11.00 sürümüyle gelen ama Android amaciyla 10.51’de Zati var olsa da dahada evvel kullandıysanız “Bildirim çubuğundan Shazam” düşünülen olarak etkindir. İlk sefer kullananlar ayarlardan açmak zorunda kalırken, tek sonraki başlatışınızda burada yerini alacak.

apple shazam işbirliği tahkikat 2

Gerekli ayarlamaları yaptıktan ardindan rastgele tek uygulamayı kullanırken müziği bulmak isterseniz ekranınızın tamamında Shazam görmek yerine, bunu bildirim çubuğunda şarkıyı bulmada kullanabileceksiniz. Shazam’a tek parçayı bulması amaciyla dinletmeye başlatmanızın derhal peşinden tek eşleşme olduğunda, parça isimi ve sanatçıların yanı sıra “Şarkı Sözlerini Gör” ve “Paylaş” kısayollarını bulunan başka tek ikaz da alıyorsunuz.

Yeni Shazam özelliği uygulamayı açmakla karşılaştırıldığında, oldukça basit tek kullanım sunuyor. Shazam’ın başlangıçta müzik dinlemeye başlaması amaciyla tekrar uygulamaya girmeniz gerekmektedir ama çıktığınızda, başka uygulamalar arasında geçiş yapabilirken, uygulama bulmak istediğiniz parçayı aramaya ayni ritimde devam edebiliyor.

shazamshazam androidShazam Android amaciyla kalıcı bildirimler

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir