Ana Sayfa / Oyun / Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 02 Haziran

Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 02 Haziran

Bu hafta da Steam‘de Bir takım oyunlarda dikkat çeken indirimler yapıldı. Yapılan bu indirimlerle birlikte en iyi 20 Lira altı oyunlar listemizi tekrar hazırlıyoruz. İndirimler sevilen ve Bilinen oyunlarda olduğu benzeri oyuncularla tertemiz buluşan oyunlarda da yapıldı. İşte bu haftanın Steam 20 Lira altı oyunlar listesi

Bu hafta da yapılan indirimlerde dikkat çeken oyunları sizin amaciyla derledik. Üstelik listede bulunan oyunlarda 10 TL’nin altında var olan oyunlar dahi bulunuyor. Listeye dahil ettiğimiz oyunların normal satış fiyatından da size bahsedeceğiz. Böylelikle oyunlarda tatbik edilen indirimin ne civarindan olduğunu inceleyebilirsiniz.

Bu haftanın en 20 Lira altı oyunlar listesi

Bu hafta listede bulunan oyunlar aksiyon, macera, strateji, simülasyon ve RP benzeri kendisini gösteriyor. Oyunları incelediğimizde yüzde 60’dan başlayıp, yüzde 80’e civarindan yapılan indirimleri görüyoruz. Listede ücreti maksimum oyun 20 Lira ve en düşük fiyatlı oyun ise 3,70 TL. Aşağıda oyunların Steam bağlantılarına da ulaşabilir ve dolaysiz olarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrı olarak her oyun amaciyla oyunun, Steam üzerinde oyunculardan aldığı puanlamaları da sizinle paylaşacağız.

Bu haftaki listeye tek aksiyon ve macera oyunuyla başlıyoruz.

Moonlighter

En iyi 20 Lira altı oyunlar listesinde aksiyon, macera ve RP türünü tek araya getiren Moonlighter, normal satış ücreti var olan 32 TL’den yüzde 66 indirim aldı. Böylelikle oyunun satış ücreti 5 Haziran’a civarindan 10,88 Lira oldu. Oyun, Steam üzerinde oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip. Oyunda kahraman olmayı düşleyen, esnaf Will’in hergün yaşantısı mevzu ediniyor.

Saklı hazinelerin bulunması amaciyla yaşanan maceralara çıkarken tek istikametten da tüccarlık yapmanız gerekecek. Tüccarlığı dilediğiniz benzeri yapabilir, kazancınızı artırabilirsiniz. ama alışveriş esnasında hırsızlara karşı uyanık olmakta yarar var. Oyun nihayet derece düşük sistem gereksinimlerine sahip. Böylelikle oyunu Bir hayli oyuncu kolayca oynayabilir.

20 Lira altı oyunlarsteamsteam 20 tlsteam 20 Lira altı oyunlarsteam indirim

Check Also

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir