Ana Sayfa / Teknoloji / Teknosa, ‘Teknoloji Perakendeciliği’ ve ‘Anchor Mağaza’da yine 1 numara oldu

Teknosa, ‘Teknoloji Perakendeciliği’ ve ‘Anchor Mağaza’da yine 1 numara oldu

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, 2020 seneninde da alicilarin en beğendiği ve seçenek ettiği marka seçildi. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından 2009 yılından beri gerçekleştirilen, bu sene ise Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen “AVM’lerde En Beğenilen ve seçenek Edilen Markalar” araştırması sonuçlandı. 25 şehirde takriben 2.400 tüketiciyle yapılan müzakereler neticesi 15 değişik kategorinin en beğenilen markaları belirlendi. Teknosa, “Teknoloji Perakendeciliği” ve “Anchor Mağaza” kategorilerinde 11’inci sefer tek numaralı marka olma başarısını gösterdi.

“Müşteri odaklı dijitalleşmede tertemiz atılımlar yapacağız”

Pandemi hasebiyle dijital olarak düzen eden 2019 ve 2020 sonuçlarının tek arada açıklama ettiği AYD tek Numaralı Markalar mükafat töreninde değerlendirmede bulunan Teknosa genel Müdürü Bülent Gürcan, şunları söyledi:

“Türkiye genelindeki alicilarin beğenileriyle 11 senedir sektörümüzde tek numarada olmak, alicilarin kalbinde yer edinmek bizim amaciyla çok değerli. Pandemi süreciyle birlikte alicilarin beklenti ve ihtiyaçları değişti. ‘Yeni Neslin Teknosa’sı vizyonuyla dijitalleşme ve alıcı odaklı dönüşüm sürecinde attığımız adımlar sayesinde değişime çok hızlı ahenk sağladık ve müşterilerimize sağlıklı, emniyetli ve kesintisiz tek biçimde en iyi hizmeti saglamak amaciyla bütün imkânlarımızı seferber ettik. Müşterilerimizin teknoloji ihtiyaçlarına doğru zamanda, istek ettikleri kanalda ahenk gösteren fiyatla erişebilmesi amaciyla sektörde öncülükleri sürdürmemiz bu dönemde başarımızın anahtarı oldu. Bu başarıda emeği geçen bütün çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve her biçimde koşulda bize güvenmeyi sürdüren müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. Bu sene tekrar müşterilerimizin mutluluğuna öncelik vererek sunduğumuz deneyimi dahada da iyi vaziyete getirmeye odaklanacağız.”

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir