Ana Sayfa / Tekno Haber / Telegram için gelen faydalı güncelleme

Telegram için gelen faydalı güncelleme

Telegram güncelleme alarak tertemiz özellikler kazandı. Bildiğiniz benzeri geçen ay 400 milyon kişiyle rekor kıran platform, bu hedefini başka aylarda da artırmayı tasarılıyor benzeri görünüyor.  Telegram video düzenleme seçeneği ekliyor, bu sayede kullanıcı Tecrübenini artıracak.

Telegram video düzen etme özelliği ile dahada çok kişiye sesleniyor

Özellikle karantina döneminde Haneye kapanan yurttaslar arkadaşlarıyla görüşmelerini dijital yollar ile yaparken, iş toplantılarını da eş uygulamalar üzerinden yapıyordu. Zoom benzeri platformların yükselişe geçtiği bu süreçte, normalleşmeye geçilen ilerleyen günlerde Telegram benzeri mobil uygulamalara meyil bekleniyor.

Hal bunun benzeri olunca Telegram da kolları sıvıyor ve değişik özellikler kazanıyor. WhatsApp ile rekabet içinde var olan platform mobil uygulaması amaciyla tertemiz tek güncelleme ile karşımıza çıkıyor. İnsanların birbiriyle dahada basit ve iyi tek şekilde video paylaşmasını sağlamak amaciyla arayüzüne video düzenleyici ekliyor.

Sunulan Telegram video düzen etme özelliği ile birlikte çok dahada kapsamı geniş görüntüleri düzenleyebildiğiniz benzeri aynı zamanda  video göndermeden evvel de onu düzenlemeye imkan sağlıyor. Bunun yanında tek kurgu programı benzeri uygulamanın videonuzun görsel kalitesini sizin amaciyla otomatik ayarlamasına da destur verebilirsiniz. sade yakınlaştırma hareketi ile birlikte videonun Yalnızca istediğiniz bölümünü çerçeve dahil kismina alabilirsiniz.

telegram video duzenleme-telegram guncelleme

Video düzen etme aracına, sahip olduğunuz etiketleri eklemenizi sağlayan animasyonlar eklendi. Bunun yanında videolarınıza Instagram’daki benzeri yazi yazabilir veyahut çizim yapabilirsiniz. Güncelleme Yalnızca bunları sunmuyor, aynı zamanda popüler ve sevdiğiniz ifadelerinizi GIF tabanlı aramalara ayırıyor. Kategorilere ayrılan emojiler ve GIF’ler aramaya dahada basit vaziyete getiriyor.

Güncellemeyle birlikte aynı zamanda klasörler özelliği de fonksiyonel vaziyete geliyor. Bu özellikte ise sohbeti basılı bulundurarak klasöre rastgele tek hasbihal eklemenizi veyahut klasörden hasbihal kaldırmanız sağlanıyor. Android kullanıcıları amaciyla de uygulama artık ileti göndermek, editlemek veyahut silmek amaciyla tertemiz animasyonlar alıyor. özellikle güvenlik tarafında karşımıza çıkan Telegram, iki faktörlü kimlik doğrulama ekranını da güncelledi.

Telegram güncellemesi hemide iOS ayni vakitte da Android amaciyla yayımlandı.

telegramtelegram güncellemeTelegram güncelleme aldıtelegram güncellemesiTelegram video düzenlemeTelegram video düzen etme özelliğitelegram video düzen etme güncellemesi

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir