Ana Sayfa / Sinema / The Last Dance yalan iddiasıyla gündemde

The Last Dance yalan iddiasıyla gündemde

The Last Dance yalan iddiası Michael Jordan’ın takım arkadaşı Horace Grant’ten geldi. Grant, yapımı eleştirerek belgeselde anlatılanların yüzde 90’ının yalan olduğunu söyledi.

Netflix’te de yayınlanan belgesel, 1990’lı senelerde Chicago Bulls’te bulunan Michael Jordan’ı anlatıyor. Şu anne civarindan 10 bölümü yayınlanan belgeselin evvel bölümü 19 Nisan’da yayınlanmıştı.

“The Last Dance yalan” iddiası Grant’ten

Jordan’ın takım arkadaşı Grant, yapımdan şikayet ederek anlatılanların yalan olduğunu söyledi. Michael Jordan’ın “The Jordan Rules” kitabına kaynak olduğuyla alakalı yapılan röportajda “Yalan, yalan, yalan… eğer Jordan’ın bana kini varsa bunu erkek benzeri alana çıkaralım. Bunu konuşalım. veyahut bunu başka tek yolla halledebiliriz. ama Daha o yalanlara ayni ritimde devam ediyor. Soyunma odası mukaddestir ve orada yaşananlar dışarı çıkmaz” dedi.

the last dance

The Last Dance yalan iddiasının sahibi ve belgeselin anlatıcılarından biri var olan Grant, yapımın Michael Jordan’ı dahada iyi göstermek emeli taşığını argüman etti.  Yapımdan hoşnut olmadığını açıkça belli eden Grant, Jordan’ın takım arkadaşlarıyla var olan hakikat ilişkinin yapımda yer almadığını söyledi.

Ayrıca belgeselin yapım ortağı firmalardan birinin Jordan’a ait olduğunu söyleyen Grant, Jordan’ın kendisini denetim etmeye çalıştığını belirtti. Ama onun üstüne gittiğini ve onu yanılttığını belirten Grant, belgeselin Jordan’ı iyi göstermek üstüne kurgulandığını söyledi.

last dancemichael jordanthe last dance

Check Also

Netflix’in ilk Türk filmi yayınlandı! İşte tepkiler

Ülkemizde Hakan Muhafız, Atiye ve Aşk 101 gibi çeşitli dizi projelerine imza atan Netflix bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir