Ana Sayfa / Oyun / The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of akıl 2, bir online mod eşliğinde güncellenecek. Bu oyunun geliştiriciliğini üstlenen Naughty Dog, bu modun çok oyunculu mod (multiplayer) ile karıştırılmaması gerektiğini belirtti.

The Last of akıl iki online mod ne vakit gelecek?

19 Haziran 2020 tarihinde PlayStation dört platformu amaciyla piyasaya sürülen yasamda kalma oyunu, tertemiz tek çevrimiçi oyun seçeneğine sahip olacak. Bu mod şimdilik “The Last of akıl iki Online Mod” olarak adlandırılıyor.

Türkiye’de 499 TL karşılığında satılan bu yapım, evvel 72 saat içinde kendisinden 4 milyon adet sattırmayı başardı. Oyun dünyasının satış listelerini altüst eden bu oyunun senaristi ve direktörü var olan Neil Druckmann, tek perişan havadis de verdi.

The Last of akıl 2

Druckmann, The Last of akıl iki amaciyla rastgele tek indirilebilir içeriğin (DLC) hazırlanmayacağını duyurdu. Hatırlanacağı üzere 2013 seneninde PlayStation üç amaciyla piyasaya sürülen The Last of Us, çeşitli içerik paketleri ile güncellenmişti.

Bu DLC’ler, oyunculara Türkçesi sezonluk geçiş (season pass) var olan ve Yalnızca ücret karşılığında ele geçirilebilen tek sistem ile birlikte teslim edilmişti. Bunun dışında Neil Druckmann tarafından kaleme alınan tek izahta şu sözlere yer verildi:

The Last of akıl iki online mod

“Maalesef bu projede evvel oyunda gördüğünüz oyuncu gruplarına yer vermeyeceğiz. Bu sebepten dolayı üzerinde çalıştığımız ve size duyurmak amaciyla sabırsızlandığımız tertemiz çevrimiçi oyun modunu başka çok oyunculu oyun alternatifleri ile karıştırmayın.”

“Bu oyun modunun detayları üzerinde çalışıyoruz. Oyuncuları tek şekilde başka oyuncular ile tek araya getireceğiz ama bu mod başkaları olmadan da ilerletilebilen çevrimiçi tek mod olabilir.”

The Last of akıl iki DLC

Bu modun ne vakit piyasaya sürüleceği Daha bilinmiyor. çünkü Naughty Dog şimdilik bu mevzu ile alakalı Suskun kalmayı ve projeleri üzerinde yoğunlaşmayı seçenek ediyor. nihayet olarak bu oyun amaciyla neler düşünüyorsunuz?

the last of akıl 2The Last of akıl iki çevrimiçi oyun moduThe Last of akıl iki çok oyunculu oyun moduThe Last of akıl iki DLCThe Last of akıl iki DLC istikbal miThe Last of akıl iki DLC paketiThe Last of akıl iki DLC paketleriThe Last of akıl iki indirilebilir içerikThe Last of akıl iki indirilebilir içerik paketleriThe Last of akıl iki indirilebilir içerik paketleri istikbal miThe Last of akıl iki multiplayerThe Last of akıl iki multiplayer olacak mıThe Last of akıl iki online modThe Last of akıl iki Online Mode

Check Also

Epic Games kafaları karıştırdı! Fornite’da değişiklik

3 yıl önce piyasaya sürülen Fortnite yapımında yer alan polis araçları için ilginç bir gerçek ortaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir