Ana Sayfa / Sosyal Medya / Tinder sınırları kaldırmaya hazırlanıyor

Tinder sınırları kaldırmaya hazırlanıyor

Dünyanın en popüler arkadaş arama uygulamaları arasında en üst sıralarda var olan Tinder ile alakalı tertemiz gelişmeler kaydedilmeye ayni ritimde devam ediyor. Kısa tek vakit evvel de Tinder memleket seçimi ile alakalı tek farklık yapılacağı ile alakalı veriler açıklandı. Tinder tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcıların, uygulamayı kullanmak amaciyla mecburi oldukları tek madde değişecek.

Tinder memleket seçimi zorunluluğu kaldırılıyor

Tinder’ın kısa tek vakit evvel açıklama ettiği detaylara göre artık kullanıcılar, uygulamayı kullanmak amaciyla çoğrafi kısıtlama kapsamında olmak zorunda kalmayacak. Global seçenek yaparak da uygulamayı kullanmaya başlayabilecek.

Tinder global Mode olarak isimlendirilen bu yenilik ile arkadaş olmak amaciyla iki kişinin aynı ülkede yer alması gerekmeyecek. Bu İzah ile birlikte Tinder’ın ücretli Passport özelliğinin fiyatsız olarak mı kullanılacağı ile alakalı Sual işaretleri gündeme geldi. ama Global Mode ile Passport özelliği birbiri ile iki değişik kalite olarak kendini gösteriyor.

tinder memleket seçimi

Instagram kurucusundan Corona virüs sitesi

Instagram kurucusundan Corona virüs sitesi

Instagram kurucu ortağı tertemiz Corona virüs sitesi ile alakalı açıklamalarda bulundu. İşte Instagram kurucusunun tertemiz sitesinin detayları!

Tinder global Mode ile isminden de anlaşılacağı üzere sınırlar ortadan kaldırılıyor. Tinder Passport özelliğinde ise tespit edecek tek vakit amaciyla ziyaret edilen değişik bölgelerde farklık yapılabilir olduğuna dikkat çekiliyor. ama Tinder memleket seçimi konusundaki bu adımı ile ücretli tek özelliğinin tesirini de düşürmüş benzeri görünüyor.

Şu vakit bu tertemiz kalite test sürecine başlamış durumda. İlerleyen günlerde yapılan testlerin sonuçlarına göre kısa tek vakit içinde bütün kullanıcılara ulaştırılmaya başlanacağı deklarasyonluyor ama Daha çıkış tarihi açıklanmış değil.

tindertinder memleket seçimitinder globaltinder uygulaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir