Ana Sayfa / Akıllı Saat / Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme

Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme

ShiftDelete.Net ailesi olarak bu erken C4U marka kulaklık analiz videosu ile karşınızdayız. ahenk gösteren fiyatlı teknolojik mahsul bulmakta tek hayli zorlandığımız bu dönemde, fiyat performans ürünü C4U C1 akıllı saat incelemesi ile karşınızdayız.

C4U C1 akıllı saat incelemesi – Android ve iOS uyumlu

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda en iyi ücret performans ürünü akıllı saat modellerinden biri var olan Case 4U C1 akıllı saati denedik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

C4U C1 akıllı saat ücreti ne kadar?

C4U C1 Android ve iOS ahenk gösteren akıllı saati buradan satın alabilirsiniz.

19 tl'ye akıllı telefon büyütmeyi denedik

Fiyatına göre oldukça kullanışlı var olan C4U akıllı saat, 1.28 ‘ IPS HD çok çözünürlüklü ekrana sahip. IP68 suya dayanıklılık derecesi de sunan akıllı saat, nabız ölçer, SpO2 (kan oksijen) seviyesi ölçümü ve uyku takibi benzeri çok fiyatlı saatlerde bulunan nitelikleri ile tam tek ücret performans ürünü olduğunu gösteriyor.

Bu özellikler yanı sıra uygulama bildirimleri, müzik denetim ve uzaktan kamera idaresi benzeri ek özellikler sunan model, 15 güne kadar da kullanım süresi sunabiliyor.

C4U C1 akıllı saat 279 TL ücret ile satın alınabiliyor.

c4uc4u c1 akıllı saatC4U C1 akıllı saat incelemesi sdnCase 4Ukan oksijen seviyesi ölçümünabız ölçümüspo2 ölçümüsuya dayanıklı akıllı saatuyku takibi

Check Also

Uygun fiyatlı saat Apple Watch SE ilk bakış!

Apple, Bir gün evvel bütün sene beklenen etkinliğini gerçekleştirdi. iPhone 12 serisinin tanıtılması beklenen etkinlikte, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir