Ana Sayfa / Akıllı Saat / Uygun fiyatlı realme watch, 2 dakika içinde tükendi!

Uygun fiyatlı realme watch, 2 dakika içinde tükendi!

25 Mayıs 2020 tarihinde tanıtılan realme watch, Hindistan’da satışa sunuldu ve teknoloji gündemine damgasını vurdu. Çinli firma, kendisinin ürününü uygun fiyatlı akıllı saat olarak görüyor. Peki iki dakikada kaç bin adet satıldı?

Uygun fiyatlı akıllı saat realme watch herkesi şaşırttı

Kısa tek vakit evvel satışa sunulan realme Smart TV, 10 dakika içinde kendisinden 15 bin adet sattırmayı başarmıştı. bunun için eş tek başarıya dahada ulaşan iki senelik firma, dahada evvel Oppo’nun çatısı altında hizmet veriyordu.

realme, bu başarıyı kendisinin Twitter hesabından kutladı. Alınan bilgilere göre 2 dakika içinde 15 bin adetten fazla realme watch satıldı. 3999 Hindistan rupisi karşılığında satılan bu cihaz, şu vakit için 358 Türk lirasına (vergiler dahil değil) tekabül ediyor.

Uygun fiyatlı akıllı saat

Aynı vakitte takriben 53 dolar var olan bu akıllı saat, tasarım ile alakalı Amazfit’in Bip adli akıllı saatine oldukça benziyor. Bunun dışında realme, satışların bittiğini açıklama etti ve 2. satış etkinliğinin 9 Haziran 2020 tarihinde düzenleneceğini söyledi.

Kandaki oksijen değerini ölçen ve kalbin atış hızını izleyen bu cihaz, insan sağlığına odaklanan yazılımlar eşliğinde hizmet veriyor. içerisinde 14 adet spor modu bulunduran bu modelin renk alternatifleri şu şekilde: Kırmızı, siyah, lacivert ve çam yeşili.

realme watch

Ülkemizde Bir takım akıllı telefon yeni sezon modelleri ile etkinlik gösteren realme, tertemiz akıllı saatini Türkiye’ye getirebilir. Çinli firma Daha bu mevzu ile alakalı tek İzah yapmadı. nihayet olarak cihazın kendisine “buradan“ ulaşabilirsiniz.

realme Watchrealme Watch özelliklerirealme Watch fiyatıuygun fiyatlı akıllı saatuygun fiyatlı akıllı saat modelleri

Check Also

Apple Watch Series 6 vs SE: 1000 liraya değer mi?

Apple 15 Eylül etkinliğinde Apple Watch Series 6 ile Apple Watch SE modellerini tanıttı. Watch …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir