Ana Sayfa / Akıllı Saat / Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!

Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markalarından var olan realme, akıllı telefonları tamamlayan ürünleri ile Türkiye’deki ekosistemini hızla genişletmeye ayni ritimde devam ediyor. realme, Türkiye’deki 2. akıllı saati olma özelliği taşıyan uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!

Uygun fiyatlı realme Watch S kutu açılışı!

15 güne civarindan süre gelen uzunca pil performansı ile öne çıkan realme Watch S, hakikat zamanlı kalp atış hızı izleme, kan oksijen doygunluk seviyesi izleme, akıllı bildirimler, müzik ve kamera denetimi benzeri Bir hayli özelliği ile tek akıllı saatte olması koşul olan her şeyi tek arada sunuyor. İşte realme Watch S kutu açılışı!

realme Watch S ne sunuyor?

48 gr benzeri hafif tek ağırlığa sahip var olan realme Watch S, 390 mAh pil gücü ile 15 hergün tek şarj ömrü sunabiliyor. Müzik çalmak veyahut resim çekmek amaciyla realme Link uygulaması ile akıllı telefona bağlanabilen realme Watch S; çağrı, ileti ve alarm hatırlatma, sema vaziyeti tahmini benzeri akıllı bildirim işlevleri ile de ön plana çıkıyor.

Android ve iOS işletim sistemindeki bütün telefonlar ile ahenk gösteren biçimde çalışan realme Watch S, hergün Hayatta sıklıkla kullanılan WhatsApp, Instagram ve Facebook benzeri uygulamaların bildirimlerinin hatri sayilir büyüklükte ekranda huzurlu tek şekilde okunmasına da imkan tanıyor.

Kullanıcıların Sanki sağlık asistanı var olan realme Watch S, “Gerçek Zamanlı kalp Atış Hızı” ve “Kan Oksijen Doygunluk seviyesi Monitörü” olarak da kullanılabiliyor. çok hassasiyetli PPG optik kalp atış hızı sensörü ile kalp atış hızını 7/24 kesintisiz izleyip hızlı ve duygulu tek şekilde ölçen saat, kalp atış hızı vakit içinde çok yükselir veyahut çok düşerse kullanıcıyı uyarıyor.

Diğer istikametten fiziki sağlığın en mühim göstergelerinden birisi var olan kandaki oksijen seviyesini de ölçümleyen realme Watch S, duygulu ölçüm yapabiliyor. realme Watch S, adım izleme, devinim etme hatırlatıcısı, uyku izleme, su içme hatırlatıcısı ve rahatlatıcı meditasyon benzeri kapsamı geniş tek çok sağlık işlevlerini de destekliyor.

realme Watch S, canlı ve gerçeğe yakın görseller sunabilen 360*360 piksel (278 PPI) çok çözünürlüklü 3,3 santimetre (1.3″) hatri sayilir büyüklükte rengarenk Dokunmatik Ekran ile birlikte geliyor. Ortam ışığı sensörü sayesinde ekran, parlaklığı beş düzey arasında ayarlanabilen saatte maksimum parlaklık 600 nit’e civarindan çıkarılabiliyor. Bu sayede her koşulda mükemmel görünürlük sağlanırken aynı zamanda güç tüketimi de azaltılmış oluyor. Ekran yüzeyinde, 2.5D Corning Gorilla Glass kullanılırken IP68 sertifikası ile de 1,5 m’ye civarindan suya ve toza dayanıklılık sağlanıyor.

realme Watch S kara rengi ile realme’nin Türkiye’deki 2. akıllı saati olarak, 21 ocakta 2021’den itibaren kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Realmerealme watch srealme watch s özellliklerirealme watch s analiz sdnrealme watch s kutu açılışırealme watch s kutu açılışı sdn

Check Also

Uygun fiyatlı saat Apple Watch SE ilk bakış!

Apple, Bir gün evvel bütün sene beklenen etkinliğini gerçekleştirdi. iPhone 12 serisinin tanıtılması beklenen etkinlikte, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir