Ana Sayfa / Akıllı Saat / Uygun fiyatlı saat Apple Watch SE ilk bakış!

Uygun fiyatlı saat Apple Watch SE ilk bakış!

Apple, Bir gün evvel bütün sene beklenen etkinliğini gerçekleştirdi. iPhone 12 serisinin tanıtılması beklenen etkinlikte, iki değişik Apple Watch ve iki değişik iPad modeli karşımıza çıktı. Tanıtılan ürünler arasında en çok ses getiren mahsul ise ahenk gösteren fiyatlı Apple Watch SE oldu. Apple Watch 6 modeline göre dahada ahenk gösteren fiyatlı var olan Apple Watch SE nitelikleri ile de kullanıcıları mutluluk dolu edecek benzeri duruyor. Peki ahenk gösteren fiyatlı var olan akıllı saatte hangi özellikler yok, tertemiz model ile aradaki farklar neler? Apple Watch SE evvel nazar videomuzda bütün sualleri yanıtlıyoruz.

Apple Watch SE evvel bakış: ahenk gösteren fiyatlı Apple Watch

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda, ahenk gösteren fiyatlı en tertemiz kuşak saat Apple Watch SE modeline yakından bakıyoruz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri evvel nazar videomuz ile baş başa bırakalım.

Apple Watch SE özellikleri: Bizlere neler sunuyor?

Apple Watch SE, kullanıcılara Apple Watch 6 ile oldukça eş tek deney sunuyor. Kullanıcılar, Apple Watch’u Apple Watch yapan derhal hemen bütün özelliklere erişebiliyor. Kullanıcılar, Fitness, sağlık ve bağlantı ile alakalı mutluluk dolu olacak deneyimlere bu saat ile ulaşabiliyor. Apple Watch 6 ile Apple Watch SE arasındaki farklar da oldukça az. Apple Watch SE satın alanlar, Apple Watch 6’dan değişik olarak EKG, kandaki oksijen oranı ölçümü ve her vakit açık ekran özelliklerine sahip olamıyorlar.

Bu özelliklere baktığımız zaman, Apple Watch SE’nin 2.699 Lira ücret ile ülkemizde satışa çıkacak olması Bir hayli kişiyi sevindirecek benzeri duruyor. Peki fiyatlar ile alakalı sizin fikirleriniz neler?

apple watch seApple watch SE arama yapmaApple watch SE özellikapple watch se özellikleriApple watch SE farklarıApple watch SE karşılaştırmasıApple watch SE konuşmaApple watch SE shiftdeleteApple watch SE tanıtım

Check Also

Apple Watch Series 6 vs SE: 1000 liraya değer mi?

Apple 15 Eylül etkinliğinde Apple Watch Series 6 ile Apple Watch SE modellerini tanıttı. Watch …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir