Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Uzayan ekranlı telefon Oppo X’e Tom Ford imzası

Uzayan ekranlı telefon Oppo X’e Tom Ford imzası

Oppo yakın vakit evvel uzayan ekranlı telefon modelini tanıtmıştı. Bunun derhal peşinden LetsGoDigital tarafından tertemiz tek çesidi alana çıktı. Lüks markalardan birisi var olan ve aynı zamanda ABD’li moda tasarımcısı Tom Ford imzalı olarak tekrar karşımıza çıkan Oppo’nun uzayan ekranlı telefonu, Sahiden dikkat çekebilecek benzeri duruyor. ama ücreti da tek öylesine çok olacağı amaciyla ‘sınırlı sayıda’ üretilmesi de oldukça muhtemel.

Tom Ford imzalı Oppo’nun uzayan ekranlı telefonu

Bildiğiniz benzeri Oppo X 2021 olarak karşımıza çıkan şirket değişik tek ek sunmuştu. Şimdi ise LetsGoDigital tarafından alana çıkartılan medya görsellerinde bu telefonun ABD’li meşhur moda tasarımcısı Tom Ford imzalı tek çesidi işaret ediliyor. Telefon oldukça premium duruyor ve art tarafta “Oppo X Tom Ford – Design for concept Shakira” imzası bulunuyor. aynı zamanda telefonun art bölümünde üçlü tek kamera kurulumu yer alıyor.

Tom Ford imzalı Oppo-nun-uzayan- ekranli- telefonu-00

Tasarımsal açıdan oldukça iyi görünen telefonun, art tarafında ten detaylar bulunuyor. Zati oldukça pahalı olması beklenen bu telefonun Tom Ford çesidi çok dahada çok fiyatlı olacak benzeri duruyor. tabiki çıkarsa. Telefonun Daha çıkıp çıkmayacağı belli değil ama oldukça şık göründüğü kesin. Oppo’nun Tom Ford tasarımıyla karşımıza çıkması ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

oppo xoppo x 2021Oppo’nun uzayan ekranlı telefonuTom Ford imzalı Oppo’nun uzayan ekranlı telefonu

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir