Ana Sayfa / Tekno Haber / Vodafone’dan oyunculara özel tarife!

Vodafone’dan oyunculara özel tarife!

Oyun ve espor dünyası her geçen gün büyüyor ve genişliyor. Oyun ve espordaki gelişimin en büyük destekçilerinden biri olan Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone altında, yeni bir oyuncu tarifesi geliştirildi. Vodafone Freezone oyun tarifesi ile gençlere internetinden yemeyen Twitch, Discord, Zula Mobile gibi birçok oyun uygulaması sunulacak.

Vodafone Freezone oyun tarifesi neler sunuyor?

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone altında, Türkiye’nin ilk yerli oyunu Zula’nın geliştiricisi InGame Group ile stratejik bir ortaklığa imza attı. Ortaklık kapsamında Türkiye’nin ilk oyun tarifesini sunacak olan Vodafone FreeZone, yıl içinde iki ayrı ortak Zula turnuvası da düzenleyecek. Vodafone FreeZone ayrıca, InGame Group ile birlikte kurduğu ortak mimari yapısıyla oyuncuların Zula Mobile platformundaki gecikme süresinde 5 ms’ye varan iyileşmeler sağlayacak.

Tarifedeki sınırsız oyun uygulamalarına Zula Mobile’ı da ekleyen Vodafone FreeZone, böylece gençlere internetinden yemeyenTwitch, Discord, Zula Mobile gibi birçok oyun uygulaması sunacak. Ücretsiz verdiği oyun parası portföyünü de genişleten Vodafone FreeZone, gençlere Twitch Bit ve Zula Altın’ın yanında Steam Cüzdan ve PubG Mobile UC gibi birçok fayda da sağlayacak. Ayda 59 TL’den sunulacak tarifede, 12 GB mobil internet, 1000 dakika, 250 SMS, sınırsız WhatsApp, yıllık 60 TL’lik E-Pin hediyesi, gençlerin çok kullandığı sosyal medya uygulamalarında geçerli 12 GB ve ilk 1 ay 20 GB hediye internet de sunulacak.

Vodafone FreeZone ayrıca, InGame Group ile birlikte kurduğu ortak mimari yapısıyla oyuncuların Zula Mobile platformundaki gecikme süresinde 5 ms’ye varan iyileşmeler sağlayacak.

Zula PC Turnuvası, temmuz ayı içinde düzenlenecek. rdındanilk Zula Mobile Turnuvası da gelecek. Sadece amatör oyuncuların katılabileceği Zula PC Turnuvası’na başvurular espor.zulaoyun.com websitesinden alınacak. Yaklaşık 1.000 kişinin başvurmasının beklendiği turnuvada 128 takım yarışacak. Maçların turnuvaya özel açılan odalarda online oynanacağı turnuva 4 hafta sürecek. Zula PC Turnuvası için toplam 25 bin TL’lik ödül havuzu olacak ve Vodafone müşterilerine özel Vodafone FreeZone Espor Seti hediye edilecek. Maçlar, Vodafone TV’nin yanı sıra Zula Twitch ve YouTube hesaplarından da canlı yayınlanacak.

Zula mobile geliyor: Zula Mobile

Zula, bugün 100’den fazla ülkede 11 dilde 30 milyon esporsevertarafından oynanıyor. Zula’nın karakterlerinin Türk geliştiricilerin elinden çıkması ve haritaların genellikle Türkiye coğrafyasının kültürünü yansıtması, oyuncuların kendilerini oyuna daha yakın hissetmesini sağlıyor. İlk olarak PC tarafında geliştirilen Zula, Ocak ayında “Zula Mobile” ile cep telefonlarına da girdi. Henüz açık beta sürümünde olan “Zula Mobile”, kısa sürede sadece Türkiye’de 3 milyondan fazla indirildi. “Zula Mobile” tamamen açıldığında, Türkiye’de 10 milyon indirilmesi bekleniyor.

Oyun sektörü hem ülkemizde hem de dünyada hızlı bir şekilde gelişiyor.

Araştırmalara göre, dünyada oyun endüstrisi gelirleri 160 milyar dolara, Türkiye’de ise 1 milyar dolara yaklaştı. Halihazırda30 milyonun üzerinde oyuncunun bulunduğu Türkiye, dünyada 18. sırada yer alıyor. Diğer yandan, espor pazarı da hızlı büyümesini sürdürüyor. Dünyada espor pazarının büyüklüğü 1 milyar dolara ulaştı.

vodafoneVodafone Freezonevodafone freezone oyun tarifesivodafone oyunzulazula mobile

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir