Ana Sayfa / Teknoloji / Watch Dogs: Legion nihayet beklenen desteği alıyor-hemen incele

Watch Dogs: Legion nihayet beklenen desteği alıyor-hemen incele

Watch Dogs: Legion, tertemiz kuşak tek performans artışı ele geçirmek amaciyla birtakım iyileştirmelere gidiyor. Ubisoft, anarşik serüvenin yaklaşan 4.5 oyun güncellemesinin tek parçası olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X‘te saniyede 60 kare (FPS) hızlarını destekleyeceğini duyurdu.

Mina Sidhu ile alakalı tek sıra hatada düzelecek

Watch Dogs: Legion, ışın izleme ve 4K çözünürlüğe sahip tertemiz kuşak tek lansman oyunu olarak tanıtılsa da, Sony ve Microsoft’un tertemiz kuşak konsollarında 30 FPS ve yukarısına çıkamadı.

Watch Dogs: Legion

Oyunun geliştirici şirketi Ubisoft, bunun tertemiz kuşak konsol oyuncularınıın en hatri sayilir büyüklükte isteklerinden biri olduğunu belirtiyor. Ubisoft Ayrı olarak Assassin’s Creed Valhalla ve canli 4K çözünürlükte 120 FPS hedef alan Rainbow Six Siege benzeri başka popüler oyunlar amaciyla de tertemiz kuşak güncellemeler yayınlamaya ayni ritimde devam ediyor.

Legion’un 4.5 güncellemesi, bu ayın başlarında 4.0 oyun güncellemesinde tanıtılan ve DLC karakteri var olan kahraman Mina Sidhu ile alakalı tek sıra hatayı da ele alıyor.

Ek olarak Ubisoft, Project OMNI isimli tertemiz tek Strateji harekât ekliyor. Geliştirici, tertemiz güncelleme amaciyla tek çıkış tarihi yayınlamadı. Ayrı olarak yama notlarının lansmana yakın tek vakitte açıklanacağını belirtti.

güncellemewatch dogs legion

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir