Ana Sayfa / Teknoloji / WhatsApp sunacağı yeni özellikle kaybettiği kullanıcıları geri kazanacak

WhatsApp sunacağı yeni özellikle kaybettiği kullanıcıları geri kazanacak

Yeni saklılık sözleşmesi sonrası milyonlarca kullanıcısını kaybeden mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Snapchat‘in kullanıcılara sunduğu ‘kendi kendini imha eden fotoğraf’ özelliğini platforma getireceğini duyurdu.

KAYBETTİĞİ KULLANICILARI GERİ KAZANACAK

Kullanıcıları tekrar uygulamaya çekmek amaciyla adım adım farklık ve yenilik yapan şirket, sunacağı bu özellikle kaybettiği kullanıcıları art kazanmayı hedefliyor. Şirket, aynı zamanda ekleyeceği kalite sayesinde saklılık kaideleri konusundaki var hassaslik seviyesini gittikçe artıracak.

FOTOĞRAFA İKİ TARAFTA ULAŞAMAYACAK

Kendi kendini imha eden fotoğraf’ özelliği ile resim gönderen kişiler, resme bakacak kişilere Yalnızca tek veyahut iki sefer izleme fırsatı tanıyor. Gönderildikten ardindan hemide alıcı ayni vakitte da gönderen kişinin ulaşamayacağı şekilde iki hesaptan da silinmesini bulunan bu özellik, Instagram’da da bulunuyor.

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir