Ana Sayfa / Bilim - Teknoloji / Whatsapp’ta alışveriş dönemi başlıyor: Sepet özelliği yayında

Whatsapp’ta alışveriş dönemi başlıyor: Sepet özelliği yayında

Tüm yeryüzünde kullanılan en mühim mesajlaşma uygulaması konumunda bulunan Whatsapp, uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak ve uygulama içi problemleri dahada hızlı çözmek yerine Android ile İOS kullanıcıları amaciyla tertemiz tek kalite dahada ekliyor.

RESMEN DUYURDULAR

Whatsapp’ın kendisinin blogunda yayınladığı açıklamada; WhatsApp, hızlı tek şekilde, ürünler ile alakalı konuşmak ve satışları koordine etmek amaciyla kullanılan tek mağaza tezgahına dönüşüyor. Oluşturulacak kataloglar ile kullanıcıların sunulan mahsul ve hizmetleri kolayca görmelerine imkan tanınacak.

FOTO: SHUTTERSTOCK

SİPARİŞ tek MESAJLA

“Sepet”in kullanımının basit olduğun laf eden Whatsapp; “Yerel restoranlar veyahut giyim mağazaları benzeri çoklukla aynı anda ani çok mahsul satan işletmelere ileti gönderirken kullanılabilecek ideal tek özellik. Sepetler sayesinde kullanıcılar, kataloglara göz atıp ani çok mahsul seçebiliyor ve siparişlerini işletmeye tek bir ileti olarak gönderebiliyorlar. böylelikle işletmelerin siparişlerle alakalı sualleri takip etmeleri, müşterilerden gelen istekleri yönetmeleri ve satışları sonuçlandırmaları kolaylaşıyor.”

“Sepetler özelliğini kullanmak çok kolay. İstediğiniz ürünleri bulup “sepete ekle” seçeneğine dokunmanız yeterli. Tamamlandığında sepetinizi işletmeye ileti olarak gönderebiliyorsunuz.” belirtti.

Ayrıca tertemiz özelliğin 8 Aralık itibariyle bütün yeryüzünde kullanıma sunulduğu aktarıldı.

İlginizi ÇekebilirWhatsapp hayatın ta kendisi oldu! Zararı nedir?Whatsapp hayatın ta kendisi oldu! Zararı nedir? İlginizi ÇekebilirWhatsApp ve Instagram satılabilirWhatsApp ve Instagram satılabilir

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Android dava Facebook Instagram Teknoloji uygulama WhatsApp
Yayınlanma Tarihi:09:45, 10 Aralık 2020

Check Also

Neden klozetin kapağını kapatmalıyız?

Kimya şirketi olan Harpic, sifon çekildiğinde klozetin içinde ne olduğunu anlamak için bu anı yüksek hızlı fotoğraf makineleriyle fotoğrafladı. Aerosol damlacıkların patlaması ve kapak açıkken bu parçaların etrafa yayılması kamera ile görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir