Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Xiaomi Mi 10T Lite olması beklenen akıllı telefon ortaya çıktı!

Xiaomi Mi 10T Lite olması beklenen akıllı telefon ortaya çıktı!

Bildiğimiz gibi Xiaomi’nin yakında Mi 10T ve Mi 10T Pro akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor. Görünüşe göre Mi 10T Lite onlara daha sonra katılabilir isim henüz onaylanmadı ancak bunun FCC veritabanında listelenen M2007J17G ürün numaralı akıllı telefonun adı olacağını iddia ediyor.

Xiaomi Mi 10T Lite Özellikleri

Belirlenmiş isim yok ancak yeni akıllı telefonun Mi modeline ait olacağına, yani bir Redmi veya Poco cihazı olmadığına dair onay olduğu belirtilmekte. Özelliklerden şu ana kadar sadece 4.720 mAh batarya bulunduracağı kesin diyebiliriz. Xiaomi’nin yeni ortaya çıkan gizemli telefonu hakkında şu an için hiçbir şey bilinmiyor.

Xiaomi Mi 10T Pro fiyatı ortaya çıktı!

Ünlü sızıntı uzmanı Ice Universe tarafından paylaşılan başka bir sızıntı ise Xiaomi Mi 10T Pro’nun fiyatının ortaya çıkması. Amiral gemisi Snapdragon 865 mobil işlemci, uyarlanabilir yenileme hızına sahip 144 Hz ekran, 5000 mAh pil desteği ile güç vereceği, arka kamerada ana sensör olarak 108 Megapiksel ile kullanıcılarla buluşacağı söyleniyor. En önemli bilgi ise akıllı telefonun fiyat etiketi 699 € olacak.

Akıllı telefonun fiyat etiketi, kullanıcılar için pek cazip değil. Cihaz ucuz olmayacak ayrıca öncekinden daha pahalı olacak deniliyor.

akıllı telefonmi 10t litesızdırıldıxiaomi

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir