Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Xiaomi Mi 11 Pro tasarımı sızdırıldı

Xiaomi Mi 11 Pro tasarımı sızdırıldı

2020 Aralık ayında tanıtılan Xiaomi Mi 11 modelinden ardindan gözler Mi 11 Pro modeline çevrildi. derhal hemen bütün nitelikleri Bilinen Xiaomi Mi 11 Pro modelinin tasarımı sızdırıldı.

Xiaomi Mi 11 Pro tasarımı ile gündemde

Snapdragon 888 işlemci ile tanıtılan Mi 11, hemide ekran ayni vakitte da batarya performansı ile alakalı Mi 10 modelini arkada bırakmayı başardı. Bir hayli kullanıcı tarafından heyecanla beklenen Mi 11 Pro modeliyle alakalı teknik veriler geçtiğimiz haftalarda sızdırılmıştı.

Xiaomi Mi 11 Pro tasarımı sızdırıldı

Mi 11 Pro modelinin de Snapdragon 888 işlemci ile piyasaya sürüleceği biliniyor. 100W veyahut 120W hızlı şarj desteğine sahip olacağı söylenen modelin batarya performansı beklentileri fazlasıyla karşılayacak.

120 Hz destekli QHD Plus ekran ile tanıtılacağı söylentiler arasında yer alıyor.  Mi 11 modelinde telefoto mercek kullanmayan şirket, Mi 11 Pro ile birlikte dahada iyi kamera performansı amaciyla telefoto mercek ile karşımıza çıkacak. Kullanıcılar, 120 kez yakınlaştırma yapabilen telefoto mercek sayesinde kamera performansı ile alakalı dahada iyi neticeler elde edebilecek. Ayrı olarak tertemiz modelin ekran altı kamera ile geleceği argüman ediliyor.

Mi 11 Pro modelinin 12 Şubat 2021’de tanıtılması bekleniyor.

xiaomixiaomi mi 11Xiaomi Mi 11 ProXiaomi mi 11 pro tasarımı

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir