Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro sahiplerine müjde!

Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro sahiplerine müjde!

Yeni kullanıcı arayüzü MIUI 12‘nin tanıtımını Nisan ayında gerçekleştiren Xiaomi, Mayıs ayında global lansmanı yaptı. Redmi K20 / K20 Pro veyahut ülkemizdeki isimiyle Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro‘da güncellemeyi alacak evvel grupta yer alıyor.

Global lansmandan ardindan beta çalışmalarına hız veren Çinli teknoloji devinin kullanıcılara verdiği sözü tutmasına kısa tek vakit kaldı. çünkü her iki telefon amaciyla “Global Stable Beta” güncellemesi geliştiricilere sunulmaya başlandı.

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 testlerinde sona geliniyor!

Stable Beta sürümleri çoklukla final döneminden evvel yayınlanan nihayet test sürümleri oluyor. Bu kapsamda Mi 9T serisinin MIUI 12 kullanıcı arayüzü ve bunun için bağlı olarak tertemiz özelliklere kavuşmasına oldukça kısa tek vakit kaldı.

MIUI 12 güncellemesi alacak Xiaomi telefonlar

Bu güncellemeye Yalnızca Beta onayına sahip var olan MI hesaplarının girildiği telefonlar erişebiliyor. TWRP benzeri çeşitli çözümler ile yükleyenleri forumlarda sıkça görüyoruz. ama bunu önermediğimizi tek sefer dahada hatırlatırız. Beta sürümleri geliştiricilere baz alinarak ve çeşitli yanlislar ile karşılaşmanız muhtemel. bu yüzden tek vakit dahada beklemeniz gerekiyor, ama bu ay içinde cihazın güncelleme ile buluşması bekleniyor.

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesinden beklentileriniz neler?

Android 10miui 12xiaomixiaomi mi 9txiaomi mi 9t pro

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir